استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی

با ارائه یک مقاله علمی و با کیفیت؛ موفقیت از آنچه که تصور می کنید به شما نزدیک تر خواهد بود

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی

بسیاری از دانشجویان مدیریت مالی به نوعی برای نگارش و تدوین پایان نامه با چالش های مواجه هستند و بار بسیار دشواری پیش رو دارند و بعد از دفاع از پایان نامه و کسب نمره، به فارغ التحصیلی میرسند. اما بسیاری از دانشجویان تمایل دارند که نتایج پژوهش و پایان نامه آنها به صورت یک مقاله در اختیار سایت های معتبر علمی و مجلات داخلی و خارجی پژوهشی قرار بگیرد. استخراج مقاله از پایان نامه باعث میشود سطح علمی دانشجو بالا رود و در صورت چاپ و دیده شدن در این سایت ها و مجلات، امتیازات مثبتی عاید دانشجو و پایان نامه او میشود.  نوشتن مقاله از پایان نامه نیازمند ارائه طرحی مناسب و علمی از ابتدا است. شیوه ارائه یک پژوهش علاوه بر محتوای مناسب، به روز و علمی نیازمند ارائه مناسب و ساختار یافته ای هست.

فرم درخواست خدمات مشاوره

مقاله مدیریت مالی چیست؟

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی کاری است که موسسه مطالعات مدیریت مالی بسیار در آن تجربه دارد و شما میتوانید جهت دریافت مشاوره و مشاورین و کادر مجرب و محققین نخبه و حرفه ای این مرکز مراجعه نمایید.

اگر بخواهیم تعریفی علمی و آکادمیک از مدیریت مالی بیان نماییم، میتوان گفت: «مدیریت مالی به معنای برنامه ریزی، سازمان دهی، هدایت و کنترل فعالیت های مالی، مانند تامین بودجه و استفاده از وجوه شرکت است. علاوه براین، اعمال اصول مدیریت عمومی در منابع مالی شرکت، از دیگر مواردی است که در مدیریت مالی انجام میگیرد. مقاله مدیریت مالی را میتوان مقاله ای علمی نامید که از کاربرد اصول و مفاهیم اقتصادی برای تصمیم گیری و حل مسئله بحث به میان می آید؛ به بیان ساده میتوان گفت در مقاله مدیریت مالی به مواردی چون اقتصاد کاربردی اشاره می شود  که با به کارگیری مبانی و مفاهیم اقتصاد خرد و کلان و دیگر مباحث مرتبط با اقتصاد، در مدیریت امور مالی کسب وکار انجام می گیرد.
مدیریت مالی یکی از مهمترین جنبه های کسب وکار است. در مقاله مدیریت مالی برای راه اندازی یا حتی موفقیت یک کسب وکار به سطح دانش علمی در مدیریت مالی مطالب گنجانده می شود. از موارد دیگر که در مقاله مدیریت مالی بحث به میان می آید این است که مدیریت مالی  یک روش ایده آل برای کنترل فعالیت های مالی یک سازمان مانند تهیه بودجه، استفاده از وجوه، حسابداری،  پرداخت، ارزیابی ریسک و سایر موارد مرتبط با پول است و در این مقاله به نحوه کنترل مدیریت مال یپرداخته می شود.
همانطور که دانشجویان مدیریت مالی، پایان نامه خود را تحویل دانشگاه می دهند و از آن دفاع میکنند با استفاده از استخراج مقاله از مدیریت مالی هم سعی می کنند دانسته ها و اطلاعات خود را در صحنه های خارجی و داخلی به نمایش بگذارند و پایان نامه و مقاله آنها اعتبارات علمی بسیار بالایی کسب کند.

چرا از پایان نامه مقاله استخراج می شود؟

همانگونه که گفته شد انجام پایان نامه مدیریت مالی  می تواند برای برخی از دانشجویان عزیز بسیار دشوار و پر هزینه ای است و اصولا دانشجویان در پایان سال تحصیلی خود برای فارغ التحصیلی حتما بابد پایان نامه خود را تکمیل، تصویب و از آن دفاع کنند. ولی این اخرین مرحله نمیباشد بسیاری از دانشجویان مدیریت مالی مایل هستند با استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی خود در مقالات علمی معتبر دنیا و همچنین مجله های خارجی و داخلی نتیجه پژوهش خود را در اختیار همه قرار دهند و در صورت بالا بودن اطلاعات آن و تخصصی بودن نگارش، صاحب امتیازات  بسیار بالایی شوند که این میتواند برای یک دانشجو فارغ التحصیل شده بسیار از نظر علمی مفید و کارآمد باشد. از انجایی که استخراج مقاله، یک کار تخصصی است و از نظر ساختاری و نیز از نظر محتوایی و شکل و اندازه، با پایان نامه تفاوت زیادی دارد. پایان نامه ممکن است تا صدها صفحه هم برسد، اما مقاله چکیده و خلاصه شده اطلاعات و نتایج پژوهش است که در پایان نامه مطرح م یشود.

 هزینه استخراج مقاله از رساله مدیریت مالی

استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی فقط به نگارش و تدوین اختتام نمی یابد. همانطور که تصویب و تدوین پایان نامه هزینه مالی و زمانی زیادی برعهده دانشجو قراردارد، هزینه استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی با هزینه پایان نامه، قابل قیاس نيست و دانشجویان فارغ التحصیل ميتوانند با هزینه بسیار کمتر، از پایان نامه خود، مقاله استخراج کنند. اما اگر دانشجو نتواند از پایان نامه مقاله استخراج کند و به چاپ برساند میتوان گفت که تمام تلاش هایش در تدوین و تصویب پایان نامه هدر میرود، چون دیگر محققین نميتوانند از اطلاعات و بار علمی پژوهشی او در پایان نامه باخبر شوند و پایان نامه آن از درجه علمی بسیار کمی برخوردار است.
چاپ و استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت مالی دارای دستورالعمل ها و اصولی می باشد که مجله داران طبق آن اصول مقاله دانشجو را در مجله های علمی معتبر چاپ میکنند، اگر خود دانشجو بخواهد از پایان نامه خود مقاله استخراج کند به دلیل آشنا نبودن با قواعد و اصول استخراج که مدنظر مجله داران معتبر است، مقاله استخراج شده میتواند با شکست رو به رو شود. جهت آگاهی از هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانید صفحه مزبور را مطالعه کنید.

حدود وظایف موسسه در قبال استخراج مقاله از رساله مدیریت مالی

به خود میبالیم که این موسسه یکی از بهترین و گسترده ترین مجموعه های کشور است که در رابطه با نگارش رساله دکتری مدیریت مالی، چاپ مقاله در نشریات معتبر همچون مجله آنلاین مدیریت و رهبری و همچنین کارهای علمی و پژوهشی بسیار شناخته شده است و در قبال کاری که دانشجو بابت سفارش خود از این موسسه میخواهد، همه کادر و پرسنل آن به بهترین نحو، شرایط کار نوشتن پایان نامه را انجام میدهند. این مرکز با در اختیار داشتن نویسندگان و پژوهشگران بسیار حرفه ای این ضمانت را به دانشجویان محترم میدهد که با استخراج مقاله از پایان نامه، شما را تا پایان این راه دشوار، پشتیبانی و همکاری میکند. همچنین موسسه مطالعات مدیریت مالی  با استخدام مترجم های خارجی و داخلی این تضمین را میدهد که تمامی پژوهش ها و استخراج مقالات از پایان نامه ها را به زبان های مختلف از جمله فارسی، عربی، انگلیسی و غیره انجام می دهد و به دلیل داشتن پرسنلی که متشکیل شده اند از مترجمان و محققینی که در زمینه علمی بسیار تجربه داشته و آگاهی لازم را دارند و همچنین مسلط به زبان های دیگر هستند، و این اطمینان را به دانشجو میدهد که برای ثبت هر نوع کار پژوهشی پشیمان نخواهد شد و با بهتربن کیفیت، پایان نامه را تحویل خواهد گرفت.

نحوه پذیرش و چاپ مقاله مدیریت مالی

قبول در انگلیسی به معنای پذیرش است. اگر مقاله شما برای انتشار توسط مجله ای که آن را برای شما ارسال کرده است پذیرفته شود ، به اصطلاح خوانده می شود. پذیرش مقالات کار ساده ای نیست. این بدان معناست که معمولاً پس از ارسال مقاله خود به یک مجله و ویراستار آن را برای داوران ارسال می کنید ، باید منتظر بمانید تا نظرات آنها به شما ابلاغ شود
در موارد بسیار اندک ، اثر سریع و قابل قبول است. اما در برخی موارد انتقادات و اظهارنظرهایی درباره کار شما وجود دارد که باید سعی کنید آنها را تصحیح کنید و پس از تصحیح اشتباهات و تصحیحات ، منتظر بمانید و ببینید آیا قاضیان موجه هستند. موسسه مطالعات مدیریت مالی به خاطر داشتن سابقه مفید در انجام استخراج مقاله می تواند شما را در این پروژه همراهی کند. اولین کاری که شما بابد انجام دهید، این است که ابتدا  فایل پایان نامه خود را ثبت سفارش کنید یا آن را به وسیله ایمیل برای کارشناسان و پژوهشگران ارسال کنید، تا بعد از بررسی تعداد کلمات و تعداد صفحات، عناوین مقاله برای شما بارگذاری شود و شما انتخاب کنید که کدام عنوان و کدام مقاله مدنظرتان است تا بر روی آن کار شده و تحویل شما داده شود. این موسسه به این خاطر قابل اعتماد است و دانشجویان زیادی بابت انجام کارهای پژوهشی به این موسسه مراجعه میکنند، زیرا بابت کاری که تحویل میدهند، تضمین کیفیت وجود دارد و همچنین مقاله ای که از طریق کارشناسان این موسسه استخراج میشود از درجه علمی بسیار بالایی برخوردار است تا شما بتوانید با چاپ در محله های علمی معتبر امتیاز لازم را کسب کنید.

مقاله‌های مدیریت مالی ابتدا توسط کارشناسان این موسسه مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تایید ساختاری  به منظور بررسی محتوی و تعیین داور به سردبیر و اعضای هیات تحریریه ارسال می گردد. داوران از سوی اعضای هیأت تحریریه برای هر مقاله انتخاب می ­شود. مقاله‌ها ابتدا به ترتیب تاریخ دریافت و سپس به ترتیب دریافت نظرمثبت داوران منتشر می‌شود. پس ازدریافت مقاله، تغییرات در ترتیب و مشخصات نویسندگان مقاله به هیچ وجه اعمال نخواهد شد.

درباره پژوهشکده مدیریت مالی

همانگونه که در مطالب فوق گفته شد در موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام هرگونه ناتوانایی هایی که برای دانشجو درمورد استخراج مقاله از پایان نامه و یا انچام پایان نامه دارد را میتواند به این مرکز بسپارد. همچنین این موسسه با سوابق بالایی که دارند و داشتن کادر مجرب و توانمند میتواند شما دانشجوی عزیز را از بابت نتیجه کار دلگرم کند.
همچنین پژوهشکده مدیریت مالی برآن است تا  پایان نامه شما که یک مقاله و پژوهش شخصی است و بابت آن هزینه و زمان بسیار زیادی صرف شده است در نزد خود به  امانت نگه دارد و این موسسه موظف است  این امانتداری را برای شما انجام دهد تا اگر دانشجویی خواست مقاله استخراج کند با مشکل روبه رو نشود.
موسسه مطالعات مدیریت مالی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما هستند و شما میتوانید در صورت داشتن هرگونه پرسش از طریق ایمیل و یا شماره های اختصاصی به موسسه با محقق خود در ارتباط باشید. لازم بذکر است که دانشجويان به دلیل این که مردد نباشد و افکار آرامی داشته باشند، برای نتیچه پایان نامه یا استخراج مقاله از پایان نامه ميتوانند به سایت موسسه مطالعات مدیریت مالی یک نگاهی بیاندازند و نظرات کاربران را بخوانند.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران