اصلاح پایان نامه مدیریت مالی

با تعلل یا صبر کردن، مشکل تان حل نمی شود بلکه فرصت حل کردن مشکل را از دست خواهید داد پس همین حالا اقدام کنید

اصلاح پایان نامه مدیریت مالی

اصلاح پایان نامه مدیریت مالی

از تمام چالشهایی که دانشجویان رشته مالی با آن مواجه هستند شاید چالش اصلاح پایان نامه مدیریت مالی دارای بیشترین اهمیت می باشد یعنی دانشجو بنا به دلایل مختلف پایان نامه خود را مشمول اصلاحات می داند که با انجام آن میتواند پایان نامه ای ارزنده تر و جامع تر را به هیات داوران ارائه دهد. اما اصلاح پایان نامه گاها بسیار دشوارتر از نوشتن آن است و نیاز به تبحر خاصی دارد. در این کار محققین مجرب موسسه مطالعات مدیریت مالی در کنار شما هستند.

فرم درخواست خدمات مشاوره

اصلاح پایان نامه مدیریت مالی به چه معناست؟

اصلاح پایان نامه مدیریت مالی یکی از عوامل تضمین موفقیت تحصیلی دانشجویان این رشته می باشد. اما متاسفانه برخی از دانشجویان به دلیل نداشتن آگاهی از این مسیر به جای اینکه به پیشواز موفقیت بروند به ورطه شکست سقوط کشیده می شوند.
تاثیر فراوان اصلاح پایان نامه در موفقیت آنها و بالا بردن کیفیت پایان نامه اولیه باعث می‌شود تا عده‌ای از افراد به دنبال موسساتی باشند که با دریافت وجهی مناسب پایان نامه‌شان را اصلاح و بازنویسی کند. اما موفقیت در این مسیر نیازمند تحقیق فراوان می‌باشد، که با اشراف به این موضوع باید بدانید که بدون تحقیقات درست نمی‌توانید پایان نامه خود را با موفقیت نگارش و اصلاح  کنید.

چرا یک پایان نامه نیاز به اصلاح دارد؟

پس از انجام پروپوزال و تصویب آن، نوبت نگارش فصول پایان نامه خواهد بود اما اصلاح پایان نامه یکی از اموری است که موسسات خدمات دانشجویی ارائه می‌ دهند، بعضی از دانشجویان پس از انجام پایان نامه مدیریت مالی پیش می آید که از کیفیت آن رضایت کافی ندارند پایان نامه خود را به این موسسات میدهند و یا دانشجویانی که بنا به صلاحدید اساتید راهنمای خود، پایان نامه شان نیاز به باز نگری دارد از خدمات این موسسات برا ی اصلاح و بازنویسی پایان نامه خود استفاده می کنند.
گاها اتفاق می افتد که پایان نامه تا مرحله دفاع هم پیش می رود ولی بخشی و یا فصلی از آن نیاز به جابه جایی یا تعویض متغیرهای پایان نامه دارد که در این صورت دانشجو موظف است پایان نامه را اصلاح کرده و پایان نامه ای کامل و جامع به استاد راهنما و هیات دوران ارائه دهد.
بالا بردن کیفیت پایان نامه در برخی مواقع باعث اصلاح پایان نامه می شود. این مبحث زمانی اتفاق می افتد که  دانشجو یا خود مراحل انجام پایان نامه را برعهده گرفته و از نتیجه حاصل شده ناراضی هست و یا پایان نامه‌ای به موسساتی سفارش داده شده اما پس از تحویل از کیفیت پایان نامه رضایت کافی را ندارد. در این صورت این دسته از دانشجویان تصمیم می‌گیرند با انتخاب یک موسه به نام، برای اصلاح پایان نامه مدیریت مالی خود، کیفیت پایان نامه خود را ارتقا بخشند زیرا امکان دارد این پایان نامه به نوشتن مقاله منتج گردد و همین دلیلی محکم بر اصلاح پایان نامه می باشد.

 برای اصلاح پایان نامه مدیریت مالی چه اقداماتی انجام می شود؟

 مطمئن باشید چنانچه  پایان نامه شما ایراد داشته باشد نمی‌توانید از جلسه دفاع سربلند بیرون بیایید. متاسفانه برخی از دانشجویان به دلیل نداشتن آگاهی و توانایی کامل از نگارش پایان نامه نمی‌توانند ایرادهای پایان نامه خود را پیدا و رفع کنند.
رفع کلیه ایرادات پایان نامه مدیریت مالی تا تایید نهایی اساتید، رفع ایراداتی که بر پایان نامه یا پروپوزال شما وارد شده و نیاز به ویرایش دارد.
اصلاح مندرجاتی که اساتید آنها را هایلایت کرده اند در بازه زمانی کوتاه با استفاده از منابع جدید و با طیف گسترده علمی.

حدود وظایف موسسه مطالعات مدیریت مالی در قبال سفارش اصلاح پایان نامه مدیریت مالی چیست؟

اصلاح پایان نامه مدیریت مالی باعث می‌شود تا مشکلات نگارشی پایان نامه شما رفع شود و کیفیت آن نیز افزایش یابد. اما آیا هر موسسه ای این  توانایی را خواهد داشت؟ در پاسخ باید بگوییم اصلاح پایان نامه نیاز به دانش تخصصی در زمینه انجام پایان نامه و اصلاح آن می باشد.
شاید موسسه‌های فراوانی ادعا کنند که می‌توانند پایان نامه شما را اصلاح و ایرادیابی کنند اما متاسفانه این گونه نیست. پژوهشکده مدیریت مالی  از این توانایی‌ها برخوردار است زیرا کارشناسان این موسسه سالیان سال در این زمینه تجربه دارند.
موسسه مطالعات مدیریت مالی با بهره مندی از کارشناسان و محققان ماهر و متخصص در زمینه گرایش مالی به رفع ایرادات فنی و نگارشی می پردازد و به استفاده کردن از منابع به روز در زمینه مدیریت مالی به اصلاح پایان نامه مدیریت مالی مبادرت ورزد.

هزینه اصلاح پایان نامه مدیریت مالی

هزینه دریافتی برای اصلاح پایان نامه مدیریت مالی در موسسات خدمات دانشجویی متفاوت است. با اینکه برخی از موسسات در قبال اصلاح پایان نامه هزینه‌های بالایی دریافت می‌کنند اما هنوز هم موسسات با گرفتن هزینه اندکی دانشجویان را مساعدت می نمایند. قطعا بازنویسی کردن پایان نامه شما نسبت به انجام دوباره آن هزینه کمتری خواهد داشت.
یکی از نکاتی که نباید از آن غافل شوید این است که انتخاب یک موسسه معتبر برای انجام خدمات دانشجویی می‌تواند هزینه‌های لازم برای صرفه جویی را افزایش دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موسسه‌ای را برای اصلاح پایان نامه خود انتخاب کنید که علم کافی در این زمینه داشته باشد و بتواند با دریافت هزینه‌ای بسیار مناسب پایان نامه شما را رفع ایراد و بازنویسی کند.
اگر پایان نامه شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشد دو راه پیش رو دارید. یا باید پایان نامه خود را از اول بنویسید که این امر مستلزم هزینه های بی شماری می شود و  یا آن را بازنویسی و رفع ایراد کنید که موضوع اصلاح پایان نامه به مراتب هزینه کمتری خواهد داشت. جهت اطلاع از هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی یا اصلاح آن، می توانید هم اکنون با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه

 جلسه دفاع از پایان نامه فرصتی است برای دانشجویان مدیریت مالی  تا دستاوردهای‌شان را عرضه کنند  و از اینکه پژوهش و مطالعات‌شان جامع و کاربردی است، هیات داوران و حضار را قانع کنند.
اما گاها اتفاق می افتد مواقعی اساتید و مخاطبین حاضر در جلسه از پایان نامه رضایت ندارند که در این صورت بخش هایی را برای اصلاح کردن کامنت گذاری می کنند که در این صورت  دانشجویان مدیریت مالی  می بایست جهت انجام اصلاحات احتمالی و امضا فرم تایید اصلاحات توسط استاد راهنما و مدیرگروه محترم به قسمت آموزش دانشکده مدیریت مالی رجوع کنند و آمادگی خود را برای اصلاحاتی که اساتید مربوطه در زمان دفاع در پایان نامه دانشجو لحاظ کرده اند، اعلام کنند.

نظرات  کاربران درباره پژوهشکده مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی از جمله موسساتی است که در لیست گزینه‌های پیش رو برای انجام و بازنویسی پایان نامه قرار می‌گیرد. بنا به نظرسنجی کاربرانی که از خدمات این پژوهشکده استفاده نموده اند به این موضوع اذعان دارند که محققان این پژوهشکده با شیوه‌های صحیح اصلاح پایان نامه آگاهی کامل دارد و می‌توانید با اطمینان خاطر از کیفیت نتایج حاصل شده پس از بازنویسی پایان نامه موفقیت خود را در این مسیر دشوار تضمین کنند.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران