انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی

اگر در انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی دچار مشکل شده اید؛ قطعا چیزهای زیادی را نمی دانید

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

دانشجویان عزیز رشته مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جهت پایان تحصیلات خود نیازمند ارائه پایان نامه هستند و اولین قدم در این کار انتخاب موضوع برای پایان نامه است. دانشجویان عزیز بایستی با توجه به نیازهای روز جامعه، مشکلات موجود در کسب و کارها و قوانین حاکم بر آن ها موضوعی را انتخاب کنند. موضوع پایان نامه باید به گونه ای انتخاب شود که ضمن داشتن علاقه به آن بتواند تا انتهای پروژه روی آن تحقیقات مورد نظرش را انجام دهد. اگر موضوع پایان نامه نامناسب باشد تلاش های دانشجو نیز در نگارش پایان نامه به نتایج موفقیت‌آمیزی منجر نخواهد شد. برای انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی می توانید از خدمات تخصصی این موسسه بهره مند شوید.

فرم درخواست خدمات مشاوره

 همانطور که اشاره شد اولین اولویت در انتخاب موضوع، کاربردی بودن آن می باشد. موضوعی که این خصوصیت را نداشته باشد معمولاً انگیزه اولیه برای انجام تحقیقات درباره آن به تدریج کمرنگ خواهد شد. همچنین در انتخاب موضوع بایستی دقت کرد که مورد انتخابی غیر تکراری باشد که در این زمینه دانشجویان می توانند به سایت ایرانداک مراجعه و استعلام لازم را در این سایت انجام دهند. همانطور که ذکر شد دانشجویان برای انجام پروژه پایان نامه خود مسیر پر پیچ و خمی را در پیش دارند که انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی اولین مرحله آن است. بنابراین دانشجویان بایستی در این مسیر از کمک و تجربه محققین و اساتید این حوزه بهره مند گردند. همکاران ما در پژوهشگاه نوآوری مدیریت مالی تمامی خدمات انجام پایان نامه را از صفر تا صد آن برای دانشجویان انجام می دهند.

تعهدات و تضامین موسسه مطالعات مدیریت مالی چگونه است

دریافت نمره مناسب پس از ارائه پایان نامه مدیریت مالی در آینده شغلی دانشجویان بسیار موثر است ولی این در صورتی است که پایان نامه شما از کیفیت لازم برخوردار باشد و بتوان آن را به عنوان یک نقطه قوت در رزومه کاری شما نام برد. در دانشگاه ها پایان نامه های زیادی ارائه می گردد ولی تعداد کمی از آنها باعث موفقیت در آینده شغلی دانشجو و محقق آن می گردد. بنابراین برای انجام یک پایان نامه حرفه‌ای و تخصصی بایستی از اساتید، محققین و یا کارشناسانی استفاده کرد که در حوزه مورد نظر دارای سابقه ای درخشان باشند. ما در موسسه مطالعات مدیریت مالی با گردآوری فارغ التحصیلان موفق در رشته مدیریت مالی که دارای تجربه و تخصص لازم در نگارش پایان نامه هستند، بهترین مرکز را در این زمینه ایجاد نموده ایم. در این مرکز به صورت کاملا تخصصی به انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی و سایر امور مربوط به انجام پایان نامه پرداخته میشود. ما در موسسه مطالعات مدیریت مالی بابت اجرای با کیفیت کلیه امور مربوط به پایان نامه تعهدات و تضامین لازم را به دانشجویان و کاربران خود می دهیم و در کلیه مراحل کار از انتخاب موضوع پایان نامه تا استخراج مقاله و حتی بعد از آن در کنار آن ها هستیم و به آنها مشاوره خواهیم داد.

اهمیت موضوع پایان نامه مدیریت مالی

دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت مالی صرفاً با گذراندن واحدهای درسی فارغ التحصیل نمی شوند بلکه بایستی در حوزه تخصصی رشته تحصیلی خود یعنی مدیریت مالی تحقیقاتی هدفمند و علمی انجام دهند تا به واسطه آن مشکلی را از مسائل و معضلات موجود در رشته خود برطرف نمایند. این تحقیقات تحت عنوان پایان نامه شناخته می شود و دانشجویان بایستی این مرحله آخر از مراحل تحصیل خود را نیز طی نمایند. برای شروع نگارش پایان نامه ابتدا بایستی موضوعی مناسب برای آن انتخاب کرد و دانشجویان باید نهایت دقت را در این زمینه به خرج دهند. انتخاب موضوع بسیار مهم است چرا که پایه و اساس و مسیر تحقیقاتی یک پایان نامه حول محور این موضوع انتخابی در حال گردش است. انتخاب موضوع بکر که تا به حال در مورد آن تحقیق نشده باشد می تواند انگیزه های لازم برای انجام پایان نامه در دانشجو ایجاد کند تا او کار انجام پایان نامه را با انرژی حداکثری پیش ببرد که نتیجه آن علاوه بر خود محقق برای استاد راهنما و هیئت داوران نیز جالب و قابل اتکا به عنوان یک پدیده علمی باشد.

نحوه انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی

اگر انتخاب موضوع پایان نامه برای شما کاری سخت و دشوار به نظر می رسد می توانید آن را طبق یک فرایند به صورت زیر انتخاب نمایید:

 اولین قدم را می توانید بر اساس تحقیق در مورد عوامل  و شرایطی که پایان نامه شما بایستی بر اساس آن به نگارش در آید انجام دهید. به طور مثال محتوای کمیّ پایان نامه شما چقدر باشد؟ تایم زمانی شما برای تحویل پایان نامه چقدر است؟ آیا شما بایستی موضوع جدیدی را برای پایان نامه خود انتخاب نمایید؟ و یا بایستی موضوع را از بین موارد از پیش تعیین شده انتخاب کنید و در نهایت اینکه چه محدودیت هایی ممکن است در مسیر انتخاب موضوع شما وجود داشته باشد؟ لازم به توضیح است که نوع رشته تحصیلی شما نیز ممکن است در این امر دخیل باشد.
قدم دوم، انتخاب موضوع در حوزه تخصصی خود. چنانچه شما موضوعی را انتخاب کنید که در رابطه با آن از قبل اطلاعاتی داشته اید در این صورت نیاز نیست تا محتوای پروژه خود را از صفر شروع کنید و با مطالعه چند منبع مختلف در رابطه با موضوع انتخابی ادامه پروژه پایان نامه برای شما بسیار آسان تر می گردد.

 قدم سوم، مراجعه به مجلات برتر در حوزه تخصصی خود.  شما با مطالعه مقالات معتبر در مجلات داخلی مانند «پایگاه مقالات علمی مدیریت» و «کانون رساله ایران»  و مراجع خارجی مانند «دانشگده کسب و کار هاروارد» علاوه بر افزایش اطلاعات خود می توانید لیستی از موضوعات جالبی که ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد را انتخاب نمایید.

 قدم چهارم، بعد از طی این مراحل از بین موضوعات زیادی که آنها را یادداشت کرده اید حلقه انتخاب را تنگ تر نموده و به انتخاب های محدود تری برسید. شما در این مرحله با اطمینان خاطر از اینکه تعداد زیادی ایده در جیب خود دارید، میتوانید با اعتماد به نفس کامل به انتخاب موضوع بپردازید، زیرا  در صورتی که به هر علت مجبور به جایگزینی موضوع انتخابی خود شوید، قصد شما در این باره پر می باشد.
قدم پنجم، در این مرحله شما بایستی موضوع انتخابی خود را از لحاظ کاربردی بودن در جامعه و حوزه تخصصی خود و حل یک مشکل از جامعه علمی بررسی نمایید و به انتخاب های اصلح تری برسید.
قدم ششم، در این مرحله شما بایستی به جمع بندی کامل از آنچه از ابتدا تاکنون انجام داده اید برسید و تصمیم نهایی خود را از لحاظ زمان تحویل پایان نامه تعداد کلمات در پایان نامه و عملی بودن تحقیقات خود بگیرید. دانشجویان باید  بدانند در صورتی که موضوع انتخابی آنها به اندازه کافی قوی نباشد می توانند آن را تغییر دهند و این در صورتی است که آنها زمان کافی برای شروع مجدد فرایند تحقیقات جدید را خواهند داشت و در این باره حتما با استاد راهنمای خود مشاوره نمایید.

در صورتیکه در انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی خود دچار مشکل هستید حتما با مشاورین موسسه مطالعات مدیریت مالی تماس حاصل فرمایید.

چرا باید برای پایان نامه یک موضوع خوب انتخاب کنیم و موضوع چه نقشی دارد؟

جهت انتخاب موضوع برای پایان نامه خود باید موارد زیادی را رعایت نمایید، که یکی از آنها داشتن علاقه است. داشتن علاقه به موضوع انتخابی در طول مسیر تحقیقات انگیزه لازم را به شما می دهد و مانند یک کاتالیزور عمل میکند. یعنی هر وقت انرژی شما اصطلاحاً بیفتد انگیزه رسیدن به نتیجه دلچسب وارد عمل می‌شود و سطح انرژی شما را برای ادامه تحقیقات به حد لازم می رساند. از طرفی همانطور که میدانید شما پس از پایان انجام پروژه بایستی از آن مقاله استخراج کنید و با چاپ این مقاله در نشریه های معتبر می توانید برای خود اعتباری دست و پا کنید. بنابراین داشتن یک موضوع تحقیقاتی بکر و جالب، می تواند توجه ها را به سمت شما جلب نماید. ممکن است به ذهن شما برسد که چرا بایستی برای انجام پروژه پایان نامه خود یک موضوع انتخاب کنم؟ شما باید بدانید که موضوع انتخابی شما است که مسیر تحقیقات شما را روشن می سازد و شما در طی این مسیر در یک کانال مشخص برای تحقیقات قرار می گیرید و پروژه شما به صورت متمرکز به یک موضوع خاص می پردازد.  این قضیه موجب افزایش بار علمی پروژه شما می گردد. انتخاب موضوع برای پروژه  نیز دارای یک فرایند مشخصی است، اگر در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی درخواست اطلاعات بیشتری دارید می توانید با کارشناسان موسسه مطالعات مدیریت مالی ارتباط برقرار نمایید.

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی چه اقداماتی منجر به انتخاب یک موضوع ناب می شود می شود؟

شما برای رسیدن به  یک موضوع ناب بایستی اقداماتی انجام دهید. ابتدا بایستی درک درستی از مراحل و فرایند تحقیقاتی خود داشته باشید. سپس پایان نامه های قبلی دانشگاه خود را در حوزه کاری خود، مطالعه نمایید. در مرحله بعد برای ایده پردازی بایستی  اصطلاحاً ادبیات دانشگاهی را مرور و بررسی کنید. شما در مرحله بعد می توانید اقدام به تهیه یک فهرست از موضوعاتی که به صورت بالقوه می‌تواند به موضوع انتخابی شما منجر شوند را شناسایی و یادداشت نمایید. و همچنین در ادامه کار بایستی فهرست خود را مرور کنید و اصلاحات لازم را در آن انجام دهید و با توجه به رشته تحصیلی خود، نیاز جامعه و بکر بودن موضوع، از بین فهرست خود نتیجه نهایی را استخراج و اقدام به انتخاب موضوع نهایی نمایید. شما برای انجام انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی میتوانید روی کمک و مشاوره متخصصین موسسه مطالعات مدیریت مالی حساب کنید.

نمونه ای از موضوعات پایان نامه مدیریت مالی

موضوع زیر می توانند ذهن شما را برای انتخاب موضوع پایان نامه آشنا نمایند:

بررسی تاثیر مدیریت سرمایه در گردش بر عملکرد شرکت ها در بورس اوراق بهادار تهران

در این تحقیق به بررسی رابطه بین مدیریت سرمایه در گردش و عملکرد شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران پرداخته شده است. بدین منظور تعدادی شرکت در طی یک دوره زمانی چهار ساله انتخاب گردیده اند و طی آن اثر متغیرهایی مانند دوره وصول مطالبات، دوره گردش موجودی کالا، متوسط دوره پرداخت بدهی، چرخه نقدینگی و چرخه عملیاتی که بر ارزش شرکت و سود ناخالص عملیاتی شرکت ها تاثیر می گذارند، پرداخته شده است. دانشجویان این رشته میتوانند جهت انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی خود از تجربیات محققین پژوهشگاه نوآوری بهره مند گردند.

سوابق پژوهشگاه نوآوری مدیریت مالی در انجام پایان نامه مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی جزو معدود مراکزی است که به صورت تخصصی به مراحل صفر تا صد پایان نامه مدیریت مالی می پردازد. کارشناسان این مجموعه از فارغ التحصیلان نمونه و اساتید این رشته جهت انجام امور دانشجویان دعوت به همکاری می نمایند. ما در این مجموعه برای انجام پروژه های دانشجویی  مدیریت مالی از کارشناسانی استفاده می نماییم که تخصص لازم در حوزه این رشته تحصیلی را دارا باشند تا بتوانیم پس از اجرای پروژه های دانشجویان رضایت حداکثری آنها را جلب نماییم. خوشبختانه تا کنون طبق نظرسنجی های به عمل آمده، کلیه کاربران این موسسه از خدمات این مجموعه رضایت کامل را داشته اند و توانسته اند پایان نامه های خود را با نمرات بسیار عالی ارائه نمایند.

مدیریت موسسه مطالعات مدیریت مالی ارائه پروژه ها به بهترین شکل و با قیمت مناسب را رسالت اصلی خود می داند.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی

اگر شما نظرات کاربران و دانشجویانی که قبلاً به موسسه مطالعات مدیریت مالی پروژه هایی ارائه داده‌اند و آن را تحویل گرفته اند را مطالعه کنید درصد رضایت آنها را در مورد کیفیت پایان نامه موسسه مطالعات مدیریت مالی خواهید فهمید. از این رو ما به شما توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما کامنت هایی که توسط کاربران این موسسه در زیر سایت نوشته شده است  را مطالعه کنید.  در صورت امکان ما را با پیشنهادات و نظرات خود نیز یاری نمایید، چون ما منتظر نظرات و انتقادات از طرف شما هستیم تا به وسیله آن بتوانیم کیفیت خدمات خود را بهبود بخشیم.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران