انجام رساله دکتری مدیریت مالی در موسسه مطالعات مدیریت مالی

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز برای نگارش و دفاع از رساله دکتری مدیریت مالی

انجام رساله دکتری مدیریت مالی

انجام رساله دکتری مدیریت مالی

انجام رساله دکتری مدیریت مالی دکتری مدیریت مالی به تدوین اجرا و ارزیابی سیاست ها و روش های مربوط به استفاده از منابع و افزایش درآمد توسط منابع عمومی و غیر دولتی می پردازد. اقتصاد خرد مهمترین پیش نیاز این رشته است. هدف دکتری مدیریت مالی آموزش افراد متخصص برای شرکتهای دولتی و خصوصی است. در این رشته دانشجویان با روش های نوین، مدیریت مالی و با نحوه استفاده از آن آشنا می شوند. فارغ التحصیلان دکتری مدیریت مالی به غیر از تجزیه و تحلیل اطلاعات آماری و حضور فعال در در بازارهای مختلف مالی، می توانند در مورد اوضاع مالی موسسات و شرکتها اظهار نظر نمایند و آنها را مورد ارزیابی دقیق قرار دهند. چنانچه در انجام رساله دکتری مدیریت مالی دچار مشکل هستید یا فرصت انجام این پروژه را ندارید می توانید از خدمات تخصصی موسسه مطالعات مدیریت مالی بهره مند شوید

فرم درخواست خدمات مشاوره

انجام رساله دکتری مدیریت مالی

برای نگارش و انجام رساله دکتری مدیریت مالی  باید در ابتدا موضوعی مناسب و درخور انتخاب کرد، هرچند وجود حوزه های مختلف و بسیار گسترده و همچنین وجود زیر شاخه های متعدد برای این رشته  دانشجویان را در انتخاب موضوع محدود نمی کند ولی آنها بایستی موضوعی را انتخاب کنند که در مورد آن علاوه بر علاقه امکانات لازم برای تحقیق و پژوهش را داشته باشد. محققین با تجربه موسسه مطالعات مدیریت مالی در حوزه انجام رساله دکتری مالی از صفر تا صد اجرای پروژه شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

اهمیت و حساسیت رساله دکتری

برای دانشجویان رشته دکتری مدیریت مالی، انجام رساله دکتری مدیریت مالی مهمترین پروژه ای است که در طول تحصیل خود با آن مواجه هستند و بایستی در انجام آن فوق العاده دقیق باشند. رمز رسیدن به موفقیت در انجام رساله دکتری، داشتن یک ایده تحول گرا بر پایه دانش است. همانطور که مطلع هستید رساله دکتری مهمترین طرح تحقیقاتی در موسسات آموزشی و دانشگاه ها می باشد. بنابراین لازم است تا دانشجویان این مقطع با ارائه یک پروژه تحقیقاتی مناسب و کاملاً علمی شایستگی های خود را به اساتید و هیئت داوری در جلسه دفاع از پایان نامه ثابت نمایند. دانشجویان این رشته در صورتی که از تجربه کافی و چالش‌های پیش رویشان باخبر نباشند در اجرای پروژه با مشکلات جدی مواجه خواهند شد. انجام رساله دکتری نیازمند داشتن دانش و زمان کافی است و در صورتی که دانشجو احساس نمایند در این دو مورد توانایی و تایم کافی را ندارد بایستی از تجارب مشاورین و متخصصین حوزه بهره مند شوند.

 

تضمین کیفیت رساله مدیریت مالی

هدف ما در در موسسه مطالعات مدیریت مالی در انجام رساله دکتری مدیریت مالی، کمک به دانشجو در رسیدن به پروژه ای بسیار قوی و علمی است. ما به خوبی درک می کنی که دانشجو پس از ‏ سپری نمودن یک دوره تحصیلی نسبتاً طولانی مدت در انتظار یک جشن فارغ التحصیلی شیرین برای خود است و این امر محقق نمی گردد مگر با انجام یک رساله بسیار علمی و دقیق که او را به آسانی از مرحله  آخر یعنی انجام رساله و دفاع از آن عبور دهد در این موسسه کیفیت انجام تمامی پروژه ها از جمله انجام پایان نامه مدیریت مالی یا نگارش رساله دکتری به واسطه وجود محققین و کارشناسان مجرب کاملاً تضمین کیفیت می گردد و دانشجو می تواند با سپردن پروژه خود به این موسسه با آرامش خیال به سایر امور خود بپردازد.

 

 قیمت رساله دکتری مدیریت مالی و نحوه پرداخت

 هزینه انجام رساله دکتری مدیریت مالی بر اساس رشته تحصیلی، موضوع رساله و بازه زمانی که دانشجو خواستار آماده سازی و دریافت پروژه می باشد، تعیین می گردد. بعضی از رشته های دانشگاهی بر حسب نوع دروس خود ممکن است بسیار گران و پرهزینه باشند و در انجام تحقیقات نیازمند امکانات بیشتر و پیشرفته تری باشند. همانطور که ذکر شد نوع موضوع انتخابی رساله نیز در تعیین قیمت خدمات آن تاثیر دارد. موضوعات کارگاهی نیازمند ابزار و وسایل مختلف باشند و به طور یقین هزینه بیشتری را صرف خود می نمایند. همچنین نداشتن زمان کافی برای ارائه رساله نیز ممکن است موجب فشار مضاعف بر کارشناسان مربوطه و گاها استفاده از از نفرات بیشتری در امر اجرای پروژه گردد که همه این موارد موجب افزایش هزینه ها برای اجرای پروژه می گردد. با توجه به موارد فوق اعلام مبالغ دقیق و از پیش تعیین شده کاملاً غیر منطقی و غیر عملی می باشد. در موسسه مطالعات مدیریت مالی بعد از دریافت درخواست دانشجو طی جلسه ای حضوری با وی کارشناسان ما با بررسی دقیق درخواست دانشجو نسبت به برآورد هزینه به صورت کاملا شفاف اقدام و به اطلاع وی می رساند.

لازم به توضیح است که مدیریت موسسه مطالعات مدیریت مالی با درک شرایط اقتصادی دانشجو نهایت همکاری با آنها، در تعیین هزینه ها به صورت کاملا منصفانه و دریافت بخشی از آن به صورت اقساط، همراه با پیشرفت پروژه را می نمایند.

مراحل انجام رساله

اولین مرحله در انجام رساله دکتری مدیریت مالی انتخاب عنوان یا موضوع رساله می باشد.  موضوع انتخابی شما بایستی منحصر به فرد و غیر تکراری باشد. همچنین در انتخاب موضوع بایستی میزان علاقه تان را مورد توجه قرار دهید. چرا که داشتن انگیزه و علاقه در این مورد مانند یک کاتالیزور عمل کرده و شما را تا انتهای اجرای پروژه به خوبی پیش می برد. شما بعد از اینکه تایید موضوع را از استاد راهنما دریافت نمودید بایستی به سراغ نگارش پروپوزال بروید. انجام پروپوزال در مقطع دکتری با مقطع کارشناسی ارشد تفاوت هایی دارد که اصلی ترین مورد آن معرفی الگو می باشد.

نگارش فصل های مختلف رساله مرحله بعدی است انجام رساله دکتری مدیریت مالی می باشد این کار بایستی بسیار دقیق و با نگارش تمامی جزئیات صورت پذیرد.

در مرحله دفاع از رساله، دانشجو بایستی با برنامه ریزی دقیق و ایجاد آمادگی کامل در جلسه دفاع از رساله خود حاضر شود. دانشجوها بایستی با تهیه یک پاورپوینت حرفه ای مطالب مورد نظرش را در یک بازه زمانی تعیین شده به خوبی به تصویر بکشد. توصیه می‌کنیم چنانچه تجربه کافی در این موارد را ندارید حتماً از مشاوره کارشناسان مجرب در اجرای رساله دکتری مدیریت مالی استفاده نمایید.

حدود وظایف موسسه مطالعات مدیریت مالی در قبال رساله دکتری

وظایف موسسه در مقابل دانشجویان در اجرای رساله دکتری مدیریت مالی محدود به نگارش پروپوزال نیست بلکه کارشناسان این مجموعه با پشتیبانی همه جانبه و ارائه آموزش های مورد نیاز تا مرحله آخر یعنی جلسه دفاع از پایان نامه در کنار دانشجویان قرار میگیرند.

ما در موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام پروژه های شما را دقیقاً بر حسب درخواست شما و از صفر تا صد آن اجرا می نماییم ولی چنانچه دانشجویان بنا به عللی درخواست برون سپاری بخشی از پروژه را نیز داشته باشند، همکاری لازم با آنها صورت می پذیرد.

اصلاح رساله دکتری

چنانچه دانشجو از تجربه کافی در اجرای رساله دکترای مدیریت مالی برخوردار نباشد و  پس از ارائه پروژه خود در جلسه دفاع با موارد زیادی از نکات اصلاحی مواجه می گردد که استاد راهنما آنها را با توجه به رویکرد نقادانه خود از سراسر پروژه، اصطلاحاً بیرون کشیده است. رفع این موارد معمولاً حوصله و صبر زیادی را می طلبد که ممکن است دانشجو توان انجام آن را نداشته باشد در چنین موقعیتی کارشناسان با تجربه موسسه مطالعات  مدیریت مالی می تواند این گره کور را برای دانشجو بگشایند.

 

بهترین موسسه انجام رساله دکتری

موسسه مطالعات مدیریت مالی اعتبار خود را از اعتماد کاربران و دانشجویان خود از بدو فعالیتش تاکنون کسب نموده است. وجود متخصصین، محققین و کارشناسان با تجربه در این مرکز ارائه و انجام رساله دکتری مدیریت مالی را با بهترین کیفیت، ممکن ساخت است. همکاران اداری ما با سعه صدر و با سرعت درخواست دانشجویان محترم را بررسی و به کارشناسان مربوطه ارجاع می دهند و به طور مسئولانه پیگیر پروژه های کاربران هستند. رسالت ما در موسسه مطالعات مدیریت مالی ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن و طبق استانداردهای روز جهان و تضمین کیفیت آنهاست. جلوگیری از ارائه محتوای تکراری و کپی برداری خط قرمز این موسسه می باشد. هرچند ادعای بهترین موسسه پایان نامه نویسی بودن سنگین است ولی ما ادعا داریم که در رشته مدیریت مالی بهترین هستیم.

سوابق موسسه مطالعات مدیریت مالی در انجام رساله دکتری

موسسه مطالعات مدیریت مالی یکی از معتبرترین موسسات کشور است که به صورت کاملاً تخصصی در انجام رساله دکتری مدیریت مالی فعالیت می نماید. همکاران ما در موسسه مطالعات مدیریت مالی با پشتیبانی تمام وقت توانسته اند رضایت قریب به اتفاق کاربران و دانشجویان مراجعه کننده به این مرکز را جلب نمایند. استفاده از محققین صاحب سبک، کادر اداری فعال و پیگیر، قیمت گذاری منصفانه و منطقی از جمله فاکتورهایی است که این موسسه را در نظر مخاطبان منحصر به فرد نموده است.

نظرات کاربران در باره موسسه مطالعات مدیریت مالی

نظرات کاربران و دانشجویانی که تا کنون در انجام پروژه های خود پژوهشگاه نوآوری را انتخاب نموده اند همواره ما را در ارائه خدمات برتر و با کیفیت تر یاری نموده است. بنابراین از عزیزانی که تا کنون از خدمات گوناگون ما استفاده نموده اند دعوت می کنیم تا نسبت به ثبت نظرات و تجربه خود در قبال موسسه مطالعات مدیریت مالی اقدام نمایند.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران