انجام پایان نامه مدیریت مالی در موسسه مطالعات مدیریت مالی

از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع بدون تعطیلی و بصورت تمام وقت پشتیبان شما هستیم…

نگارش پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی مهمترین مرحله ی تحصیلی دانشجویان این رشته می باشد، چون بعد از دفاع از آن میتوانند دوره تحصیلی خود را به پایان برسانند. مدیریت مالی مانند سایر رشته های مدیریت دارای پیچیدگی ها و ظرافت های خاص خودش می باشد. علاوه بر تازه بودن موضوع پایان نامه، باید در نظر داشت که تحقیق پایان نامه مدیریت مالی بسیار زمان بر است. چنانچه در انجام پایان نامه خود دچار مشکل هستید می توانید از خدمات تخصصی موسسه مطالعات مدیریت مالی بهره مند شوید ما دفاع سریع و موفقیت آمیز شما را تضمین می کنیم

فرم درخواست خدمات مشاوره

تضمین و کیفیت پایان نامه ها

از مهمترین ویژگی های موسسه مطالعات مدیریت مالی در که همواره یکی از دغدغه های اصلی در انجام پایان نامه مدیریت مالی بوده است  تضمین کیفیت پایان‌ نامه‌ها است.  تضمین کیفیت و تضمین نمره قبولی باعث می شود تا دانشجو با خیال راحت بتوانند انجام پایان نامه را به یک موسسه بسپارد. موسسه مطالعات مدیریت مالی جزو موسسات برتر و محدودی است که در این زمینه به شما این تضمین را می دهد.  مطمئن باشید انجام پایان نامه مدیریت مالی شما در این موسسه با بهترین کیفیت و درصد بالایی قبولی در مدت زمان معین به شما تحویل داده خواهد شد.

مراحل انجام پایان نامه مدیریت مالی

 دانشجویان عزیز جهت به پایان رساندن و انجام پایان نامه مدیریت مالی باید مراحل خاصی را طی کنند که می تواند تمامی این مراحل را به تنهایی و یا به کمک مشاوران و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی انجام دهد. شمای کلی از مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه مدیریت مالی عبارتند از:

 • مشخص کردن گرایش و موضوعی که دانشجو نسبت به آن اطلاعات و علاقه کافی دارد.
 • مرحله دوم استاد راهنمایی برای خود انتخاب کنید که همسو با نظر شما باشد. استاد راهنمایی که کمک زیادی به دانشجو بکند، چنانچه نگرش و گرایش آن با دانشجو متفاوت باشد باعث چند رویه شدن پایان نامه دانشجو می شود.
 • بعد از انتخاب موضوع و استاد راهنما به مراحل تحقیق اولیه و جمع آوری اطلاعات می‌ رسد.
 • نگارش و تدوین پایان نامه از مراحل بعدی است.
 • یکی از مهمترین قسمتهای پایان نامه انجام پروپوزال می باشد که طرحی کلی از پایان نامه است.
 • مراحل بعدی به ارائه و دفاعیه مربوط می شود.

هزینه و شرایط پرداخت

اساسا انجام پایان نامه کارشناسی ارشد امری زمان بر و مشکل است اما هزینه ای که موسسه مطالعات مدیریت مالی برای انجام پایان نامه مدیریت مالی در نظر می گیرد، حداقل هزینه ها می باشد. خدمات این مجموعه شامل مشاوره هایی است که در طول کار توسط متخصصین انجام می شود، استفاده از منابع کاملاً معتبر داخلی و خارجی، نوشتن پایان نامه یونیک و بدون کپی با محتوای کاملا علمی و تضمین کیفیت می باشد. دانشجویان این اطمینان را داشته باشند با پرداخت قسطی هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی، یک کار کاملاً علمی با شرایط ویژه دریافت می کنند. شرایط پرداخت و سفارش در موسسه مطالعات مدیریت مالی حضوری و غیر حضوری می باشد، دانشجویان می توانند هزینه ها را نقدی یا به صورت اقساطی تا پایان دریافت پایان نامه پرداخت کنید.

 

حدود وظایف و تعهدات مرکز مطالعات مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی در انجام پایان نامه، وظایف و تعهداتی دارد و برای همین سعی کرده است به طور مشخص این وظایف و تعهدات را برای دانشجو مشخص کند. از جمله این وظایف که معمولاً در انجام پایان نامه مدیریت مالی وجود دارد، این است که مشاوران این موسسه همواره در دسترس هستند، یعنی دانشجو در هر مرحله از انجام پایان نامه دچار مشکل شود می تواند با مشاوران این موسسه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را کسب کند. وظیفه اصلی این موسسه ، ارائه پایان نامه با تضمین کیفیت می باشد. اگر چنانچه دانشجو بعد از ارائه پایان نامه با مشکلی روبرو شود، تمامی اصلاحیه های مربوط به پایان نامه به صورت رایگان برای او انجام می شود. از دیگر وظایف این موسسه تحویل پایان نامه در زمان و موعد مقرر به دانشجو  می باشد.

اصلاح پایان نامه مدیریت مالی

یکی دیگر از چالش هایی که بیشتر دانشجویان با آن رو به رو هستند اصلاح پایان نامه می باشد. اصلاح پایان نامه معمولا به دو صورت قبل از ارائه دفاعیه و بعد از ارائه دفاعیه انجام می شود. مشکلات اصلاحی پایان نامه قبل از دفاع به این دلیل می باشد که دانشجو پایان نامه را  به تنهایی انجام داده و نتوانسته است کیفیت مطلوب را به دست آورد.
یا اینکه دانشجو پایان نامه را به شرکت های متفرقه سپرده و شرکت ها در انجام مسئولیت خود کوتاهی کرده‌ اند. معمولاً این نوع  اصلاحیه ها توسط موسسات دیگر قبول نمی شود، چون تیم پژوهشی زحمت خیلی بیشتری می کشند و یا قیمت آن را بالاتر از خود پایان نامه در نظر می گیرند. همین امر باعث می‌شود تا کل هزینه و زحمت دانشجو از بین برود.
مورد دوم اصلاح پایان نامه بعد از دفاع  است که به دو دسته تقسیم بندی می شود. اصلاح نگارشی و متنی دفاع، این اصلاحات شامل نگارش و متن پایان نامه می باشد که حل کردن آن بسیار راحت است و تایپیست های معتبر در این زمینه به راحتی می‌توانند این اصلاحیه را انجام دهند.
ولی اصلاحاتی که مربوط به محتوا است باید کاملاً مورد بررسی قرار بگیرد، گاهی اتفاق می‌ افتد کل یک  فصل باید تغییر کند یا بخش هایی از چند فصل باید تغییر کند. هر کدام از این اصلاحیه ها با یک تیم پژوهشی مخصوص خود انجام می شود و هزینه های خاص خود را دارد. موسسه مطالعات مدیریت مالی یکی از موسساتی است که کار اصطلاح پایان نامه را در تمامی مراحل بر عهده می گیرد.

تعداد صفحات و ساختار پایان نامه

 صفحه اول که مختص عنوان فارسی پایان نامه است و در صفحه بعدی که بسم الله می باشد، البته جای این دو صفحه گاهی تغییر می کند. قابل ذکر است این دو صفحه شماره گذاری نمی شوند.

 • صفحات بعدی عبارتند از برگه داوری، صفحه تقدیم و صفحه سپاسگزاری می باشد. البته صفحات چکیده فارسی هم وجود دارد که بدون شماره گذاری درج می شوند.
 • قسمت بعدی مربوط به فهرست مطالب جداول نمودارها شکل ها و نقشه ها می باشد که معمولا با حروف ابجد نشانه گذاری می شود.
 • صفحه مختص پیوست ها و منابع
 • اگر پایان نامه ای عنوان های انگلیسی داشته باشد صفحه مشخص برای عنوان انگلیسی اختصاص داده می شود.
 • فصل اول تا فصل پنجم که به طور معمول ۵ فصل اصلی پایان نامه حداکثر تا ۷۰ صفحه دارد تا دانشجویان بر روی آن کار کنند.
 • پیوست ها شامل پرسشنامه ها می باشد و معمولاً از حداقل ۵ صفحه و حداکثر ۲۰ صفحه است.
 • صفحه آخر پایان نامه معمولاً طبق دستورالعمل دانشگاه‌ها مشخص می‌شود که تا چهار صفحه است.

اگر تمامی صفحات را با یکدیگر جمع بندی کنیم معمولاً صفحات یک پایان نامه بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ صفحه تغییر می‌ کند که بستگی به میزان محتوا و اطلاعات درج شده در آن دارد.

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی

اگر شما به عنوان یک دانشجو به دنبال بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی هستید باید چند شرایط را در نظر بگیرید، سپس موسسه انتخابی را با آن شرایط مقایسه کرده و انتخاب کنید که آیا این موسسه به عنوان بهترین موسسه می باشد یا نه ؟
معمولاً بهترین موسسات انجام پایان نامه تضمین کیفیت و استرداد هزینه دارند. یعنی در صورتی که نتوانند پایان نامه را با کیفیت بالا ارائه دهند، دانشجو می تواند خسارت ناشی از آن را از موسسه بگیرد. موسسات برتر، تضمین کیفیت و تضمین نمره قبولی دارند. این موضوع به کاربر خاطرنشان می‌ کند که می تواند با خیال راحت مدت زمانی را در اختیار این موسسات قرار بدهد، تا پایان نامه دانشجو را با شرایط ویژه تحویل بدهند.
ویژگی بعدی که باید به آن خیلی دقت داشته باشد، زمان تحویل پایان نامه است حتماً موسسه ای را انتخاب کند مانند موسسه مطالعات مدیریت مالی که در زمان معین بتواند پایان نامه دانشجو و کاربر را تحویل دهد.

پشتیبانی تمام وقت و کامل از دانشجو در انجام و دفاع از پایان نامه مدیریت مالی

برخی از دانشجویان هنگام ارائه پایان نامه های خود همواره دودل بوده و شک و تردید آن ها را لحظه ای رها نمی کنند. ترس در دل این افراد ریشه دوانده و آن ها همواره به دنبال اشخاصی هستند که احساس درونی این اشخاص را سرکوب کنند. از این رو این عزیزان نیازمند دریافت مشاوره ای سازنده در این زمینه هستند. حضور مشاوران «مرکز مطالعات مدیریت مالی» کنار دانشجویان موجب شده تا آن ها به راحتی با ترس های درونی مواجه شده و خود را جهت ارائه پایان نامه هایشان نزد اساتید و داوران آماده و مهیا سازند. پشتیبانی تمام وقت کادر علمی این مجموعه از دانشجویان خود باعث شده تا این عزیزان همواره از انگیزه و اراده کافی برخوردار بوده و هنگام جلسه دفاع نزد اساتید مربوطه هیچ ترسی را در دل خود راه ندهند.

 سوابق موسسه مطالعات مدیریت مالی در انجام پایان نامه

اگر شما به دنبال بررسی سوابق این مجموعه در انجام پایان نامه مدیریت مالی هستید می توانید به دانشجویانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند مراجعه کرده و هر اطلاعاتی که لازم دارید از آنها کسب کنید. موسسه مطالعات مدیریت مالی با کمک تیم پژوهشی و محققان برتر کشور که تمامی اطلاعات خود را در این زمینه به روز کرده‌اند، توانسته است سابقه درخشان و طولانی در انجام انواع پایان‌ نامه‌ها و رساله‌ های دکتری داشته باشد.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی

اگر شما نظرات کاربران و دانشجویانی که قبلاً به موسسه مطالعات مدیریت مالی پروژه هایی ارائه داده‌اند و آن را تحویل گرفته اند را مطالعه کنید درصد رضایت آنها را در مورد کیفیت پایان نامه موسسه مطالعات مدیریت مالی خواهید فهمید. از این رو ما به شما توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما کامنت هایی که توسط کاربران این موسسه در زیر سایت نوشته شده است  را مطالعه کنید.  در صورت امکان ما را با پیشنهادات و نظرات خود نیز یاری نمایید، چون ما منتظر نظرات و انتقادات از طرف شما هستیم تا به وسیله آن بتوانیم کیفیت خدمات خود را بهبود بخشیم.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران