انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی

نوشتن پروپوزال دکتری مدیریت مالی توسط پژوهشگران مجرب، با انگیزه و صاحب سبک کشوری

انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی

انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی

رشته دکتری مدیریت مالی شاخه ای از رشته مدیریت می باشد. با گسترش روزافزون صنعت مالی در ایران، دیگر روشهای آموزش سنتی پاسخگوی نیازهای امروز اانسانها  نیست و نیاز به تدریس دوره مالی در عالی ترین سطوح آموزشی بالاخص دکتری رشته مدیریت مالی به  شکل کاملا تخصصی می باشد. استقلال رشته مالی از مدیریت نخستین گام برای استقرار زیربنای آموزشهای تخصصی مالی در ایران است. زیرا امروزه صنعت مالی سهمی شایسته ای در اقتصاد ملی دارد و به فراخور آن نیازمند تخصص گرایی است. در این دوره، علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت مالی با زمینه های نوین در این رشته و جایگاه آن در عرصه عمل به صورت کاملا تخصصی آشنا خواهید شد.

فرم درخواست خدمات مشاوره

همانطور که می دانید مقطع دکتری مدیریت مالی از پیچیدگی های خاص خودش برخوردار است و دانشجویانی که در این حیطه دانشگاهی به انجام پروپزال و پایان نامه و رساله می پردازند از معضلات این رشته به دور نیستند و برای فارغ التحصیلان این رشته دانشگاهی، پژوهشی با خط مشی مدیریتی و بازرگانی گمارده شده است.

دانشجویان مدیریت مالی در مرحله انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی باید دقت داشته باشند که مسایل مختلف پایان نامه آنها مورد بررسی قرار گیرد زیرا پروپزال چکیده ای از پایان نامه می باشد با  مساله دیگری که در انجام پروپوزال مدیریت مالی بایستی مورد توجه قرار گیرد؛ کپی برداری از پوپوزالهای دیگر یا مقالات مشابه است این مساله در سالهای اخیر مورد کنترل شدید دانشگاه قرار گرفته است و توسط سامانه های همانندجویی بررسی می شود چنانچه درصد یک پروپوزال بیش از 30 درصد برآورد شود؛ باید اصلاحاتی را در محتوای پروپوزال اعمال کنید تا این مقدار کاهش یابد.

مراحل نوشتن پروپوزال دکتری در موسسه مطالعات مدیریت مالی

انجام پروپزال دکتری مدیریت مالی طی مراحلی انجام خواهد شد که به شرح زیر است:

  1. عنوان موضوع

در انتخاب موضوع باید علاقه خود را در نظر بگیرید همچنین موضوع باید طوری باشد که خواننده را خسته نکند . موضوعی خوب است که واقع بینانه و عملیاتی باشد و به صورت مختصر و مفید در نظر گرفته شود.

2.بیان مسئله

در این قسمت باید خواننده دلیل تحقیق شما در این موضوع را متوجه شود و مطالب عنوان شده به صورت همگن باشند .اگر اینگونه نباشد و مطالب را گسسته بیان کنید ذهن مخاطب را از هم پاشیده اید.

3.ابزار تحقیق

اصولا می توان از ابزارهایی برای انجام تحقیق بهره برد از جمله تدوین پرسشنامه یا بررسی اسناد موجود در کتابخانه ها

4.پیشینه تحقیق

در این بخش کارهای انجام شده در گذشته را بیان کنید و چگونگی کمک گرفتن از آن ها و از نقاط قوت و ضعف تحقیقات گذشته بهره لازم برد.

5.روش و مراحل تحقیق

این بخش مهم ترین بخش از پرپوزال است که در آن به بیان کارهای انجام گرفته و یا تحقیقاتی که قرار است انجام شود پرداخته می شود.

6.نتایج قابل حصول

در حقیقت در این بخش باید به طور خلاصه اهمیت کاربرد نتایج در برآورده کردن نیازها و رفع محدودیت ها پرداخت.

هزینه انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی

هزینه و قیمت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت مالی بر اساس موضوع پژوهش مشخص می شود.

انجام پروپوزال مدیریت مالی یکی از دغدغه های دانشجویان  دکتری می باشد. در نگارش پروپزال علاوه بر مشکلاتی که برای نوشتن پروپزال وجود دارد ، جنبه مالی آن نیز یکی از مشکلات دانشجویان است. نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها شامل هزینه هایی است که شاید برخی از دانشجویان توان پرداخت آن را نداشته باشند. بنابراین موسسه مطالعات مدیریت مالی  با استفاده از برترین مشاوران کشور سعی کرده  تا هزینه های اضافی را کسر و انجام پایان نامه برای شما دانشجویان مقرون به صرفه باشد. کافیست تا با مشاورین این موسسه  تماس بگیرید تا شما را از هزینه ها انجام پروپزال مدیریت مالی و نحوه پرداخت هزینه ها آگاه سازد.
در رشته مدیریت مالی معمولا برای انجام پایان نامه و طرح های پژوهشی، باید از نرم افزار ( ای وی وز)  برای تحلیل استفاده کرد، کارشناسان موسسه مطالعات مدیریت مالی از ابتدا تا انتهای کار با شما همراه خواهند بود، برای نوشتن پروپوزال رشته مدیریت مالی حتما از مشاوره کارشناسان این پژوهشکده  بهره مند شوید.

زمان بندی نگارش پروپوزال دکتری مدیریت مالی

دانشجویان برای انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی می بایست مدیریت زمان را در راس پژوهش دانست و برای این امر پیشنهاد می شود به پژوهشکده مدیرت مالی مراجعه کنند زیرا در در دپارتمان و موسسه مطالعات مدیریت مالی و کارشناسانی خبره آمادگی دارند تا برای انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی خدمات خاص و کاربردی را در مدت زمان کوتاهی در اختیار دانشجویان متقاضان قرار دهند.

نوشتن فوری و تصویب تضمینی پروپوزال دکتری مدیریت مالی

در انجام پروپزال مدیریت مالی موضوعات مختلف با سبک و سیاق خاص خود پیاده سازی می شوند.
انتخاب موضوعات مالی که یکی از مراحل نوشتن پایان نامه و پروپزال مدیریت مالی است، خود تابع عوامل متعددی می باشد و میزان علاقمندی  و تخصص دانشجو و تبحر استاد راهنما شاید اصلی ترین شکل دهنده مسیر انتخاب موضوع باشد. این موسسه مطالعات مدیریت مالی در پروژه پروپژالی که دانشجو به این پژوهشکده محول کرده است ، موضوعات مختلف مدیریت مالی  و رابطه بین متغییرها را با بهره مندی از کارشناسان و محققین متبحر مورد ارزیابی قرار می دهد به گونه ای که از بین این مطالب جمع آوری شده و تدوین شده بتواند موضوع خوبی را انتخاب نموده و پروپزال با کیفیت عالی و در در سطح استاندارد را در اسرع وقت را به دانشجویان عزیز تحویل دهد.

 سفارش انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی

شرایطی بسیار مناسب برای دانشجویان جهت  سفارش انجام پروپوزال دکتری رشته مدیریت مالی در پژوهشکده مدیرت مالی برنامه ریزی شده است.
تیمی از کارشناسان موسسه مطالعات مدیریت مالی به شما کمک می کند تا موضوعی مناسب و خوب برای انجام رساله دکتری خود انتخاب کنید و بتوانید حول آن محور، تحقیقات خود را انجام دهید. علاوه بر آن، کارشناسان این پژوهشکده، ساختار های مختلفی را بررسی می کنند تا بهترین نحوه پردازش اطلاعات علمی را برای پروپوزال دکتری دانشجویان به کار ببندند.
دانشجویان مدیریت مالی می توانید با مراجعه به سایت موسسه مطالعات مدیریت مالی  در قسمت انجام  پروپوزال دکتری مدیریت مالی، ثبت سفارش کنید و برای انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی خود، با این تیم متخصص مشورت کنید. در نهایت نیز می توانید طی دو هفته پروپوزال خود را به طور کامل تحویل بگیرید. البته شما می توانید تمام خدمات مربوط به پایان نامه و امور مختلف تحصیلات تکمیلی را به گروه این پژوهشکده بسپارید.

بهترین موسسه انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی، به زعم دانشجویان عزیز؛ بهترین موسسه مشاوره و انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی در کشور می باشد. پس از سالها فعالیت در زمینه داوری؛ نقد و آموزش انواع پایان نامه های مدیریت مالی؛ امروز موسسه مطالعات مدیریت مالی ؛ دفاع دانشجویان از پایان نامه و رساله  مدیریت مالی را با برترین کیفیت ممکن تضمین می کند
علاوه بر کیفیت عالی و سطح علمی مطلوب پایان نامه، مهم است که پروژه دانشجو طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد و با توجه به محدودیت زمانی اغلب دانشجویان عزیز؛ تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد. استفاده از منابع جدید؛ معتبر و دست اول مدیریت مالی، نوآوریهای خلاقانه و دقت در نحوه نگارش مطالب؛ عوامل موثر در کیفیت پایان نامه مدیریت مالی است به گونه ای که باعث می شود محتوای پایان نامه شما تکراری و کلیشه ای نباشد.

سوابق در انجام پروپوزال دکتری

از سوابق موسسه مطالعات مدیریت مالی همین کافی است که در نگارش صدها پروپزال کارشناسی  ارشد و دکترای مدیریت مالی، با ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است. این پژوهشگاه  در سالهای متمادی در رشته مدیریت مالی، خدمات بی نظیری مانند مشاوره و انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی و پشتیبانی از طریق محققین خبره و انجام فصلهای پایان نامه مدیریت مالی را به دانشجویان  این رشته ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید: برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در سایر رشته های دانشگاهی غیر از مدیریت مالی می توانید به موسسه برهان شریف مراجعه کنید.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی

با نظرسنجی  ای که از کاربران دوره های گذشته پژوهشگاه مدیریت مالی انجام شده است، به اعتقاد این دانشجویان ، موسسه مطالعات مدیریت مالی بی شک یکی از بهترین دپارتمانهای انجام پایان نامه و رساله در ایران است که در زمینه تمام مراحل انجام پروپوزال دکتری مدیریت مالی و پایان نامه و رساله دکتری، خدمات ارزشمندی ارائه میکند.
پژوهشگاه مدیریت مالی از انتقادات و پیشنهادات دیگر کاربران عزیز هم استقبال خواهد کرد و پذیرای نظرات شما از طریق سایت و تلفنهای پشتیبانی می باشد.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران