انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی در موسسه مطالعات مدیریت مالی

با ارائه سریع و با کیفیت پروژه؛ هرگز نمی گذاریم اعتماد بین مان از بین برود

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی

انجام پروپوزال مدیریت مالی

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی ، کاری زمان بر و تخصصی است که باید برای آن فرصت کافی در اختیار داشته باشید دانشجویانی که در انجام پروپوزالشان دچار مشکل هستند می توانند از خدمات تخصصی موسسه مطالعات مدیریت مالی بهره مند شوند. مشاورین و کارشناسان این موسسه به صورت کاملا اصولی و با سطح کیفی بالایی اینگونه اطلاعات را در اختیار دانشجویان بگذارند تا به مشکلات پیچیده برخورد نکنند. در پروپوزال نویسی کارشناسان این موسسه گام به گام همراه دانشجو هستند تا نتیجه ی مطلوبی را به دانشجو واگذار کنند.

فرم درخواست خدمات مشاوره

تضمین و کیفیت در انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی

دانشجویان باید برای انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی باید مقیاس و قانون و قواعد ثابت را رعایت کنند و اصولی و طبق شیوه نامه نوشته شود که قابل فهم و صریح باشد و همچنین کارآمد و جذب کننده مخاطب و اساتید باشد باشد.
موسسه مطالعات مدیریت مالی این تضمین را به شما دانشجوی محترم میدهد که بهترین پایان نامه را با پیچیده ترین و دشوار ترین موضوعات جامعه در اختیارشما بگذارد و به نحو احسن و با کیفیت به شما و تحویل دهند، تا شما بتوانید بهترین ارائه را در زمان دفاع داشته باشد چون که کارشناسان این موسسه در تلاشند پروپوزال شما به صورت شفاف و اصولی باشد، همچنین تضمین می کند که مطالب پایان نامه  طبق قوانین و مقررات دانشگاه مزبور صورت بگیرد.

هزینه و شرایط پرداخت

به یاد داشته باشید که هزینه پروپوزال نویسی برای دوره کارشناسی ارشد از دوره دکترا کم تر است . از مهم ترین هزینه ها منوط به استفاده از نظر و مشورت با مجموعه هایی که مورد اعتماد برای انجام پایان نامه هستند و در پروپوزال نویسی دانش بالایی دارند می باشد . یادتان باشد هزینه پروپوزال نویسی یک موسه با موسسه دیگر قابل مقایسه نیست. به عنوان مثال در مجموعه ی موسسه مطالعات مدیریت مالی از مقدمه با دانشجو در مورد هزینه ها مشورت می شود و این که او چگونه میتوانند اقساط و یا هزینه کامل را پرداخت کنند.  و اغلب به دانشجو این امکان داده می شود که پیش بهایی را دانشجو پرداخت کند تا اینکه یک مرحله از پروژه انجام شود.

.

اجزاء پروپوزال مدیریت مالی

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی مهمترین قدم برای ورود به قسمت پایان نامه به حساب می آید.  یک پایان نامه با ارزش فقط هنگامی پذیرفته میشود که پروپوزال کامل و پر محتوایی را داشته باشد و اهداف و فرضیات و سوالات پایان نامه به صورت واضح طراحی گردد. به طور کلی اجزاي يك پروپوزال(Proposal) در مدیریت مالی شامل موارد زیر است:

ا- عنوان 2- ضرورت و اهميت تحقيق 3-طرح مساله 4- شناسايي وبيان مساله 5- اهداف تحقيق 6- سئوالات تحقيق 7- فرضيات تحقيق 8- پيشينه تحقيق 9- روش تحقيق 10-ابزار اندازه گيري تحقيق 11- جامعه آماري 12- حجم نمونه 13- تجزيه و تحليل داده ها 14- شرح چارچوبهاي نظري تحقيق 15- بودجه و خدمات 16- فهرست منابع و ماخذ تحقيق

توجه داشته باشید که روند فوق ممکن است در بعضی از رشته ها متفاوت باشد بعنوان مثال در انجام پایان نامه روانشناسی ممکن است دانشگاه از یک الگوی دیگری پیروی کند.

مراحل اصولی انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی

در تمامی رشته های دانشگاهی؛ انجام پروپوزال در واقع اولین مبحث برای شروع انجام پایان نامه به شمار می آید که این اصول را موسسه مطالعات مدیریت مالی با به کارگیری پژوهشگران متبحر به بهترین صورت ممکن انجام میدهد و به دانشجو در زمان معین تحویل می گرداند.

بخش های متفاوت:

  • تیتر پایان نامه (گزینش صحیح مبحث پایان نامه)
  • پیشگفتار یا سرآغاز
  • ابداع پژوهش
  • خواسته های کلی و فرعی پژوهش
  • سوالات پژوهش یا
  • توضیح مفهومی
  • شیوه گردآوری داده ها

نکاتی درباره نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی به طور متوالی

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی
گزینش استاد راهنما
گزینش سوژه و موضوع پروپوزال و پایان نامه
دانلود قالب پروپوزال دانشگاه از سایت دانشگاه
نگارش پروپوزال برطبق قواعد علمی و تکراری  نبودن موضوع پایان نامه
فرستادن پروپوزال برای استاد راهنما و تفسیر برای استاد راهنما
اخذ پیشنهادات استاد راهنما درباره ی پروپوزال
دفاع و انجام پروپوزال خود به طور کاملا علمی برای استاد راهنما
فرستادن کامل  پروپوزال برای دانشگاه
بدست آوردن پیشنهادات اساتید دانشگاه در مورد پروپوزال
تصویب یا رد پروپوزال از طریق هیئت داوران دانشگاه
جوابدهی به سوالات داوران در مورد پروپوزال

سفارش انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی

دانشجویان برای انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی و ثبت آن حتما باید ظرافت علمی و مفصلی به کار ببندند که اگر در این میان دانشجویی بنا به مشغله کاری نتوانست کار پایان نامه را خودش به سرانجام برساند موسسه هایی هستند که به آن ها کمک میکند برای نگارش پایان نامه مدیریت مالی و انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی.
برای سپردن پروپوزال کارشناسی ارشد، دانشجو باید عنوان پژوهش خود را به موسساتی همچون موسسه مطالعات مدیریت مالی بدهد تا براساس عنوان پژوهش رسیدگی انجام گیرد و نگارش پروپوزال و دیگر مراحل پایان نامه ی مدیریت مالی انجام پذیرد.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی

از دانشجویان و کاربران عزیزی که در طی سالها فعالیت این مجموعه از خدمات موسسه مطالعات مدیریت مالی بهره مند شده اند دعوت می کنیم تا نظرات سازنده خودشان را با ما به اشتراک بگذارند. قطعا نظرات و انتقادات شما عزیزان می تواند راهنمای ما برای ارائه خدماتی بهتر باشد.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران