معرفی بهترین موسسه نگارش پایان نامه مدیریت مالی در کشور

از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع بدون تعطیلی و بصورت تمام وقت پشتیبان شما هستیم…

بهترین موسسه پایان نامه نویسی در رشته مدیریت مالی

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی طبق نظرات کاربران و دانشجویان به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی به صورت سفارش برون سپاری و غیر حضوری شناخته شده است. تمامی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جهت انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند به این موسسه مراجعه کرده و از مشاوره و راهنمایی آن ها نهایت استفاده را ببرند.
شما با سابقه ترین موسسه مشاوره پایان نامه مدیریت مالی در کشور را انتخاب کرده اید. در قبال این اعتماد شما؛ ما هم بهترین خدمات را ارائه می کنیم و تا جلسه دفاع؛ پشتیبان شما هستیم. پس تضمین اخذ حدکثر نمره پایان نامه مدیریت مالی را فقط از موسسه مطالعات مدیریت مالی بگیرید.

فرم درخواست خدمات مشاوره

 این موسسه با بیش از چند دهه سابقه درخشان و طولانی در خدمات رسانی مخصوصاً برای دانشجویان سعی کرده است تمامی مشکلات و چالش های آن ها را در زمینه انجام پایان نامه برطرف سازد، تا آنها بتوانند در زمان مقرر به دفاعیه پایان نامه خود بپردازند. همین سابقه طولانی موسسه مطالعات مدیریت مالی باعث شده است تا این موسسه با تمامی معضلات و جوانب پایان نامه در زمینه مدیریت مالی آشنایی کامل داشته و بتوانند نسبت به این موضوع احاطه کامل داشته باشند.
از آنجایی که انجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت مالی نیازمند تخصص خیلی زیادی است، بنابراین تمامی کار گروهی که با این مجموعه همکاری می کنند، همگی فارغ التحصیلان این رشته بوده و در این زمینه تحقیق و پژوهش های درخشان و ارزشمندی داشته اند. مطمئناً کار گروهی که با یک پژوهشکده کار می کند باعث می شود تا آن پژوهشکده به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه  شناخته شود.

شاخصهای بهترین موسسه انجام پایان نامه

 • پشتیبانی تمام وقت و کامل از دانشجو

یکی از مهمترین شاخص هایی که باعث شده تا موسسه مطالعات مدیریت مالی به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه در رشته مدیریت مالی شناخته شود، پشتیبانی تمام وقت کارگروه ویژه پایان نامه از دانشجویان به صورت شبانه روزی بوده است. دانشجویان در هر زمانی که بتوانند قادر هستند با پشتیبان و مشاور راهنمای خود تماس گرفته و هر سوال یا ابهامی در مورد مراحل پایان نامه دارند از آنها پرسیده و سوالات خود را رفع کنند. پشتیبانی گروه محققین و پژوهشی این پژوهشکده به گونه ای می باشد که دانشجویان نسبت به ارائه پایان نامه می توانند تجربه کافی را به دست آورند، به گونه ای که در محل بعدی خود به تنهایی قادر هستند از صفر تا صد پایان نامه را بدون هیچ گونه کمک و مشاوره به تنهایی انجام دهند.

 • آموزش مفاهیم مهم به دانشجو

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی می تواند راهکار های بی نظیر آموزشی جهت پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت ارائه دهد، مهمترین وظایف مشاوران این مرکز راهنمایی های جامع و اصولی دانشجویان و کاربران جهت ارائه و دفاعیه پایان نامه ها می باشد. کارشناسان این مجموعه به همراه آموزش مسائل مهم سعی در تفهیم مفاهیم ضروری به دانشجویان هستند.
از آنجایی که در انجام پایان نامه یک نکته بسیار مهم و اصلی وجود دارد و آن هم هماهنگ بودن پایان نامه با نکته نظرات استاد راهنما است، گاهی اتفاق می افتد مفاهیمی در پایان نامه ها به کار  رود که دانشجو قادر نیست با آن ارتباط برقرار کند. دانشجو توانایی فهمیدن آن و ارتباط برقرار کردن با این مفاهیم را ندارد. برای دفاعیه بسیار مهم است که دانشجویان این مفاهیم را به طور کامل تفهیم شوند، که موسسه مطالعات مدیریت مالی این مسئولیت را بر عهده گرفته است .

 • استفاده از محققین نخبه، مجرب و دلسوز

از دیگر مواردی که باعث می شود تا یک دانشجو برای برون سپاری پایان نامه خود به یک موسسه و پژوهشکده اعتماد کند، استفاده از محققین نخبه، مجرب و دلسوز می باشد. از آنجایی که  محققین مدیریت مالی باید تجربه کافی در زمینه ارائه پایان نامه داشته باشند، از این رو همه آنها فارغ التحصیل کارشناس ارشد و دکتری از رشته مدیریت مالی هستند.
کارگروه مجرب و تحصیل کرده در این زمینه مطالعات فراوانی داشتند، آنها با استفاده از منابع معتبر داخلی و خارجی داده هایی را جمع آوری کرده و نگارش می کنند که محتوای پایان نامه کاملاً خلاقانه باشد و به درو از هرگونه مطلب کپی و تکراری، علاوه بر آن تمامی اطلاعات و مباحث مهم در پایان نامه بر پایه علم و دانش مدیریت مالی است.

زمان بندی دقیق

تدوین و ارائه پایان نامه فرایندی بسیار زمان بر می باشد، دانشجو از همان ابتدا که می‌ خواهد پایان نامه خود را ارائه دهد باید به طور کاملا جدی و دقیق زمانبندی آن را مشخص کند. انتخاب موضوع، انتخاب استاد راهنما، انتخاب موسسه مناسب جهت ارائه خدمات و مشاوره های لازم برای ارائه پایان نامه، همچنین تسلط بر روی پایان نامه برای اینکه در جلسه داوری بتواند دفاعیه خود را بدون کم و کاستی انجام دهد، همگی باید در یک زمان بندی کاملا دقیق انجام شود. هر کدام از این زمان بندی ها طبق برنامه پیش نرود  دانشجو و کاربر در مرحله پایانی یعنی جلسه دفاعیه دچار مشکل، استرس و فشار زیادی جهت یادگیری پایان نامه برای دفاعیه می شود.

چالشهای دانشجویان در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی:

مهمترین چالش هایی که دانشجویان در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی با آن روبرو هستند عبارتند  از:

 • مسئولیت پذیری

متاسفانه بسیاری از موسسات متفرقه حس مسئولیت پذیری نداشته و نسبت به تضمین کیفیت از خود علاقه نشان نمی دهند، به همین خاطر دانشجو بعد از مدتی که متوجه می‌ شود کیفیت پایان نامه ارائه شده در حد نمره قبولی نمی باشد خواستار لغو قرارداد  وی می شود ولی متاسفانه چون قرارداد یک طرف لغو شده هزینه صرف شده اتلاف می شود.

 • تضمین نمره قبولی

از دیگر دغدغه ها و چالش های دانشجویان، تضمین نمره قبولی می باشد، آنها زمان صرف می کنند و وقت می گذارند تا کیفیت پایان نامه ارائه شده تضمین شده باشد.

 

چرا موسسه مطالعات مدیریت مالی به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه این رشته انتخاب شده است؟

دلایلی که باعث شده تا موسسه مطالعات مدیریت مالی به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی انتخاب شود به این منوال است :

 • مشاوره و راهنمایی های ارزشمند توسط کارگروه خبره
 • آموزش نکات و مباحث مهم در پایان نامه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته دانشجو جهت انجام پایان نامه مدیریت مالی
 • پیشنهادهای ویژه برای ارائه پایان نامه
 • تحویل جز به جز پایان نامه به دانشجو و توضیحات تکمیلی به او جهت مطلع شدن دانشجو از مباحث پایان نامه
 • کمک به تفهیم مباحث و موضوعات سخت

 

معرفی برخی از خدمات پژوهشگاه نوآوری مدیریت مالی

مطمئنا تنها خدمات موسسه مطالعات مدیریت مالی منحصراً به ارائه پایان نامه ختم نمی شود، بلکه این پژوهشگاه نه تنها بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی شناخته شده، بلکه در مواردی، از جمله آنها می‌ توان به ترجمه متون به چندین زبان رایج دنیا اشاره کرد، علاوه بر آن استخراج مقاله از پایان نامه، ارائه رساله، تهیه پروپوزال، نگارش پایان نامه و انواع تحقیق های پژوهشی و علمی اشاره کرد که موضوعات آنها کاملاً خلاقانه، منبع شان از منابع قوی و معتبر داخلی و خارجی می باشد.

سوابق موسسه مطالعات مدیریت مالی در رابطه با انجام پایان نامه

موسسه مطالعات مدیریت مالی سابقه طولانی در زمینه انجام پایان نامه های متعدد و به تعداد خیلی زیاد دارد، دانشجویان و کاربران برای اینکه بتوانند از سوابق پژوهشکده به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی باخبر شوند، می توانند به سایت این مجموعه مراجعه کرده و از کارشناسان مجموعه خواستار ارائه اطلاعات مفید در این زمینه باشند.
این پژوهشکده در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت مالی نه تنها سابقه درخشانی در ارائه پایان نامه دارد، بلکه به عنوان یک پشتیبان همه جانبه از دانشجویان سعی کرده است تا در اجرای مفاهیم و موضوعاتی که در آنها برای دانشجویان سخت می باشد به آنها کمک کند. سوابق ارزنده این موسسه در انتخاب موضوع، جمع آوری اطلاعات، پردازش آنها و نگارش پایان نامه قابل تقدیر و تشکر می باشد. به خاطر همین است که بیشتر دانشجویانی که یک بار پایان نامه خود را به این موسسه سپردند سعی می‌ کنند تا این موسسه را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند،  کیفیت خدمات موسسه مطالعات مدیریت مالی نسبت به موسسات دیگر خدمات دانشجویی متفاوت تر است.

جهت اطلاع از کادر محققین این مجموعه می توانید به انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی مراجعه کنید.

نظرات کاربران درباره پژوهشکده مدیریت مالی

در مطالب بالا اشاره کردیم که طبق نظرات کاربران درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی این پژوهشکده به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت مالی شناخته شده است، ولی دلیل این نظر و رای کاربران و دانشجویان چیست؟ از نظر آنها پایان نامه های ارائه شده توسط این پژوهشکده کاملا منطبق با سلیقه اساتید راهنما می باشد و همین امر باعث شده تا اصلاحیه های کمتر از ۵ درصد به پایان نامه وارد شود، معمولاً موسسه مطالعات مدیریت مالی، خود، جوابگوی این اصلاحیه ها بوده، چون خدمات خود را به صورت تضمین کیفیت انجام می‌ دهد.
تمامی دانشجویان و کاربرانی که کار خود را به موسسه مطالعات مدیریت مالی سپرده اند همگی از پلیلن نامه خود نمره مطلوب قبولی را گرفته اند و از این موضوع احساس رضایت می کردند، چون از نظر آنها این پژوهشکده پایان نامه را در موعد مقرر ارائه می دهد، بنابراین می توان گفت که آنها احاطه و تسلط کافی نسبت به موضوع دارند. از دیگر مواردی که باعث شده بود تا نظرات مثبت کاربران را برانگیزد انتخاب موضوع و عنوان پایان نامه می باشد، که کاملا بکر و خلاقانه است. اگر شما هم نظرات و انتقادات خاصی دارید می توانید در کامنت گذاری نظرات خود را ارائه داده و در این زمینه پژوهشگاه ما را در بهبود مسیر خود یاری کنید.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران