صفرتاصد نگارش پایان نامه مدیریت مالی در موسسه مطالعات

با سعی و تلاش در مسیر درست، قطعا به نتیجه مطلوب خواهید رسید چنانچه «عرق سعی محال است که گوهر نشود»

صفرتاصد نگارش پایان نامه مدیریت مالی

صفرتاصد مراحل نگارش پایان نامه مدیریت مالی

برای این که بتوانید مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری خود را به پایان برسانید، ارائه پایان نامه از آخرین مراحل آن محسوب میشود. برای نگارش پايان نامه مدیریت مالی نیز لازم است که از تکنیک ها و مطالب تخصصی و پیچیده ای  بهره مند شد. با توجه به اهمیت مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی برای دانشجویان این رشته، موسسه مطالعات مدیریت مالی در کنار عزیزان است  تا با اطمینان خاطر پروژه تان را به اتمام برسانید.

فرم درخواست خدمات مشاوره

در مراحل آغازین نگارش پایان نامه مدیریت مالی و نیز  نوشتن پروپوزال و کسب مشاوره های بسیار تخصصی، کارشناسان این حوزه  میتوانند به خوبی شما در حد عالی راهنمایی نمایند. برای نگارش پايان نامه مدیریت مالی باید از نرم افزارهای خاصی استفاده کرد و این موضوع به این معنی است که پایان نامه  یکی از پیچیدگی ها و دغدغه های دانشجویان این رشته محسوب میشود. اما نگران  نباشید موسسه مطالعات مدیریت مالی در تنظیم مراحل صفر تا صد پایان نامه، همراه شما دانشجویان عزیز خواهد بود.

انتخاب موضوع بعنوان اولین قدم انجام پایان نامه مدیریت مالی

برای این که بتوانید پایان نامه خود را در حد پایان نامه ای علمی و پژوهشی  پیش ببرید باید در انتخاب موضوع مناسب بسیار دقت نمایید. معیارهای مختلفی میتواند در انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی تاثیر بگذارد. ازجمله معیارهایی که لازم است در نظر بگیرید امکانات و شرایط موجود، نیازهای بروز جامعه، خلاقیت در موضوع و غیره می باشد. اینکه در انتخاب موضوع پایان نامه علاقه خود را در نظر داشته باشید نیز بسیار حائز اهمیت است. بسیار توجه داشته باشید که موضوع انتخابی شما از موضوعات قدیمی نباشد. انتخاب مشاور و استاد راهنما پس از انتخاب موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد. برای اینکه موضوع انتخابی پایان نامه مدیریت مالی را در ایرانداک استعلام بگیرید، لازم است مراحلی را بگذرانید. در آغاز دانشجو باید به سامانه ایرانداک مراجعه نماید. سپس مرحله نام نویسی و دریافت کد فعال سازی می باشد. در قدم بعدی درخواست خود را مبتنی بر پیشینه یابی در قسمت مربوطه ارسال نماید. بعد از آن، موضوع انتخابی پایان نامه خود را در قسمت مربوطه بنویسید. سپس مرحله پرداخت در درگاه اینترنتی مطرح می شود. در نهایت نتیجه پیشینه یاب به صورت فایل پی دی اف برای شما ارسال خواهد شد.

 نگارش پروپوزال و تصویب آن

در واقع پروپوزال نویسی یکی از مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی محسوب میشود. در پروپوزال موضوع  پایان نامه شرح داده میشود. همچنین توضیحاتی از اهمیت موضوع و طرح پژوهشی دانشجویان نیز در پروپوزال ذکر میشود. از دیگر بخش های مطرح  شده در پروپوزال، نوشتن اهداف انجام یک طرح پژوهشی میباشد. حال بعد از نوشتن پروپوزال به تصویب پروپوزال میرسیم که تصویب آن در دو مرحله ابتدایی و نهایی صورت میگیرد.
کمیته تخصصی گروه مربوطه تصویب ابتدایی را برعهده میگیرد و تصویب نهایی بر عهده ی شورای پژوهشی دانشکده میباشد. پروپوزال شما بعد از تصویب کمیته پژوهشی دانشکده قطعیت می یابد. میتوانید مراحل صفرتا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی خود را در موسسه مطالعات مدیریت مالی با نازل ترین هزینه به انجام برسانید. همچنین از مشاوره متخصصان این موسسه  نیز جهت نگارش پروپوزال و استفاده از سامانه همانند جویی برای سنجیدن تشابه مطالب خود با دیگر مقالات می توانید بهره مند شوید. سامانه همانند جویی در جهت رشد علمی کشور فعالیت دارد. دانشجویان مدیریت مالی برای اینکه بتوانند از همانندی موجود در متن خود و مقالات مختلف آگاهی یابند، موظفند از سامانه همانند جویی استفاده کرده و پایان نامه ای بدون تشابه مطالب به اساتید خود ارائه دهند.

نگارش فصلهای پایان نامه مدیریت

دانشجویان با استفاده از استاندارد جهانی پنج گانه میتوانند مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی خود را به انجام برسانند. از بخش های گوناگون یک پایان نامه میتوان به صفحه عنوان اشاره داشت  که اولین صفحه پایان نامه را تشکیل میدهد و همان موضوع انتخابی میباشد. در ادامه فصل دیگر شامل پیشگفتار و قدردانی است که محقق در این قسمت میتواند از افرادی که در مسیر نگارش پایان نامه به او کمک کرده اند تشکر و قدردانی نماید این صفحه الزامی نمیباشد اما به صورت مرسوم نوشته میشود. در فصل بعدی که فهرست مطالب است و در این فهرست شماره گذاری مطالب حتما باید با حروف الفبا فهرست نویسی شود.
اکنون فصل اول شامل طرح تحقیق است، که این قسمت شباتت بسیاری به پروپوزال دارد و نقش معرفی پژوهش را ایفا میکند.
پیشینه تحقیق فصل دوم پایان نامه را به خود اختصاص میدهد.
در فصل سوم که روش تحقیق میباشد و پاسخ به سوالاتی از قبیل این که داده های موجود چگونه جمع آوری شده اند و هدف از این تحقیق چیست؟ در این بخش پژوهش ذکر خواهد شد.
یافته ها و چگونگي تجزیه و تحلیل در فصل چهارم آورده ميشود، در این قسمت نرم افزارهای کاربردی مورد استفاده ذکر خواهند شد.
در فصل پنجم پایان نامه مدیریت مالی، خلاصه ای از تحقیق ذکر میشود.
فهرست منابع و پیوست نیز به ترتیب بخش های دیگر یک پایان نامه را شامل میشوند.

استعلام همانندجویی پایان نامه

این که پایان نامه شما چه مقدار با سایر پژوهش های موجود شباهت دارد، میتواند مسئله ای بسیار مهم تلقی شود. به همین دلیل استعلام همانند جویی بسیار مورد توجه محققان قرار می گیرد. در حال حاضر  در این زمینه سامانه ای راه اندازی شده است جهت استعلام همانندجویی خدمات، به نام ایراندک، که شما میتوانید به آن مراجعه نمایید و بعد از ثبت نام و گذراندن مراحل آن نتیجه استعلام خود را دریافت نمایید. دانشجویانی که میخواهند تمامی مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند فقط کافی است با مشاوران ما تماس گرفته و کار نگارش پایان نامه خود را به آنها را به بسپارند. گروه ما از همراهی و پشتیبانی بیست وچهار ساعته برخوردار است و در حیطه پایان نامه چنانچه سوال و ابهامی برای دانشجویان پیش آمد  میتوانند با کارشناسان موسسه مطالعات مدیریت مالی ارتباط بگیرند.

تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع

از موضوعات بسیار مهمی که ممکن است ذهن دانشجویان را مشغول می کند، تهیه پاورپوینت برای دفاع از پايان نامه می باشد. این فرآیند نیاز به مهارت و تخصص بالایی  دارد و بسیار زمان گیر میباشد. در تهیه پاورپوینت لازم است که به نکاتی توجه نمایید، از جمله اینکه مطالب شما دارای عناوین مناسب باشد، شماره گذاری اسلایدها نیز بسیار حائز اهمیت میباشد. درتهیه پاورپوینت جلسه دفاع ترتیب اسلایدهای انتهایی و ابتدایی بسیار مهم میباشد. از فونت و نگارش متناسبی باید استفاده شود. موسسه مطالعات مدیریت مالی در کنار شما دانشجويان گرامی است تا بدون دغدغه تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع خود را به ما بسپارند و از این بابت نگرانی نداشته باشند. متخصصینی که در موسسه مطالعات مدیریت مالی فعالیت دارند و به تهیه فایل پاورپوینت دفاع شما میپردازند با ابزارهای این نرم افزار به خوبی آشنایی دارند.

استخراج مقاله از پایان نامه

برای داشتن یک رزومه خوب و کسب نمره بالا در مقطع تکمیلی، استخراج مقاله از پایان نامه اهمیت و ضرورت می یابد. میتوان استخراج مقاله از پایان نامه را به چند قسمت تقسیم نمود.
در آغاز میتوانید از مجلاتی استفاده نمایید که هم راستا با موضوع پایان نامه شما هستند. در قدم بعدی لازم است که حجم پایان نامه خود را کم کنید تا در حوصله ی خوانندگان و مخاطبین بگنجد. تبدیل کردن مقدمه به چکیده از مراحل استخراج مقاله از پایان نامه میباشد. نوشتن یک مقدمه درست در مقالات میتواند بسیار مهم و تاثیرگذار باشد. نوشتن بخشهای مرتبط با موضوع پایان نامه در مقاله نسبت به پایان نامه مختصرتر میباشد. نتایجی که طرح پژوهشی به دنبال دارد را در مقاله می باست ذکر کنید. محتوای مقاله شما باید بسیار دقیق و شفاف نوشته شود. محدود کردن ارجعات نیز از دیگر موارد مهم در استخراج مقاله از پایان نامه میباشد که باید به آن توجه ویژه داشت.

نکات مهم در دفاع از پایان نامه مدیریت مالی

در دفاع از پایان نامه خود به نکات که در ادامه ذکر میشود توجه ویژه داشته باشد تا جلسه دفاع به بهترين شکل  برگزار شود. در مرحله ی اول برای موفقیت در دفاع لازم است که پایان نامه مدیریت مالی را اصولی و صحیح نوشته باشید و نیز آگاهی کاملی از شیوه دفاع پايان نامه داشته باشید. مطالبی را که دارای اهمیت هستند و میخواهید آن ها را در جلسه دفاع ارائه دهید از قبل آماده نمایید. تمرین کافی داشته باشید. همچنین پاسخی برای سوالات احتمالی اساتید و مخاطبین حاضر در جلسه نیز در نظر بگیرید.
مراحل صفرتا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی برای شما دانشجویان عزیز  به صورت مبسوط شرح داده شده است، در صورت ابهام میتوانید با کارشناسان موسسه مطالعات مدیریت مالی تماس حاصل فرمایید و رفع ابهام کنید.

سوابق موسسه مطالعات مدیریت مالی در انجام پایان نامه

موسسه مطالعات مدیریت مالی در طول سالیان گذشته در تمامی مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی دارای سوابق بسیار درخشانی بوده است. دانشجویان عزیز رشته مدیریت مالی با طیب خاطر میتوانند تمامی مراحل را به گروه تخصصی این موسسه بسپارند و از راهنمایی و مشاوره آن ها بهره مند شوند. این مجموعه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت مالی به نگارش پایان نامه، پروپوزال، تهیه فایل پاورپوینت دفاع و غیره فعالیت چشمگیری داشته است. پس آنها با خیال راحت میتوانند نگارش پایان نامه مدیریت مالی خود را در هر مقطعی که هستند به محققان متخصص موسسه ما بسپارند جهت اطلاعات بیشتر می توانید صفحات زیر را نیز مطالعه کنید:

پایان نامه بانکداری اسلامی

پایان نامه مهندسی مالی

پایان نامه گرایش مدیریت مالی بین الملل

نظرات کاربران درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی

از افتخارات پژوهشکده مدیریت مالی نظرات مثبت کاربران و دانشجويان میباشد. ازجمله نظرات مثبتی که کاربرانی که از خدمات مجموعه ما استفاده کرده اند، رضایت از دقت، سرعت عمل کارشناسان و مطالب با کیفیت پژوهشگاه میباشد. در پژوهشکده مدیریت مالی در کم ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه میتوانید مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت مالی خود را به بهترین نحو پیش ببرید، از دانشجویانی که کار نگارش پایان نامه مدیریت مالی را به متخصصین این مجموعه سپرده اند خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود به تیم پشتیبانی ما ارسال کنند.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران