هزینه خدمات نگارش پایان نامه مدیریت مالی

با صرف هزینه ای معقول و منصفانه پیشرفت پایان نامه تان را از نزدیک شاهد باشید.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی

هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی

بسیاری از دانشجویان مدیریت مالی مایل هستند که  مشاور بابت انجام پایان نامه را در موسسه ای  انجام دهند که علیرغم نگارش با کیفیت آن بابت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی اصطلاحاً شرایط اقتصادی آنها را درک نمایند. ما به این موضوع واقف هستیم و همکارانمان در موسسه مطالعات مدیریت مالی، ضمن ارائه بهترین خدمات در زمینه نگارش پایان نامه رشته مدیریت مالی، شرایط اقتصادی متقاضیان و کاربران خود را درک نموده و منصفانه ترین قیمت گذاری را انجام می دهند.

برای اطلاعات  بیشتر هم اکنون با کارشناسان موسسه مطالعات مدیریت مالی تماس بگیرید

فرم درخواست خدمات مشاوره

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی سوابق درخشان و اعتبار خود را از کاربران و دانشجویانی دریافت کرده است که از آغاز فعالیت این موسسه  به کارشناسان آن اطمینان نموده اند. در این مجموعه از محققین، کارشناسان و متخصصینی استفاده می گردد که در حوزه رشته مدیریت مالی و انجام پایان نامه دارای سوابق درخشانی هستند. رسالت این مجموعه بر اساس نگاه مدیریت آن، انجام باکیفیت ترین پروژه ها همراه با منصفانه ترین قیمت هاست. دیدگاه این ما بر این امر استوار است که پرداخت هزینه ها را به صورت اقساط در چندین قسط برای دانشجویان متقاضی برنامه ریزی  کند. محققین مجموعه ضمن درک شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و همچنین شرایط مالی دانشجویان، در تلاشند حداکثر همکاری را در بحث دریافت هزینه پروژه ها انجام دهند. با مساعد کردن شایط پرداخت هزینه ها، دانشجویان می توانند بدون نگرانی از نحوه پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی خود، به این مجموعه مراجعه نمایند.

ضمانت پرداخت وجه و حسن انجام کار

تضمین حسن انجام کار موضوعی است که به وسیله آن کارفرما بابت انجام صحیح یک قرارداد کاری به متقاضیان دریافت خدمات، می دهد. علت اعطای تضمین حسن انجام کار توسط موسسه مطالعات مدیریت مالی، آسودگی خاطر دانشجویان از انجام شایسته پروژه پایان نامه آنهاست. روال کاری موسسه ما در ارتباط با پروژه ها اینگونه است که در صورت بروز هر گونه اشکال یا نیاز به اصلاحات که به پایان نامه وارد باشد، وظیفه ویرایش و رفع اصلاحات  به وجود آمده، بدون دریافت هزینه های اضافی، برعهده کارشناسان این مجموعه می باشد.
با این اوصاف خاطر نشان می کنیم که یکی از تمین های این موسسه این است که بابت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی که نیاز به اصلاحات داشته باشند و توسط این مجموعه صورت گرفته باشد هزینه اضافی دریافت نمیگردد.چرا که هدف کارشناسان و محققان ما تنظیم یک پایان نامه با کیفیت در سطح بالای علمی است که سبب می شود موسسه از این طریق حسن انجام کار خود را به دانشجویانی که سفارش پایان نامه به این موسسه می دهند، نشان دهد.

 هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی شامل چه خدماتی است؟

مشاهده می‌شود برخی از افراد و موسسات بابت انجام خدمات مربوط به پایان نامه مبالغ بسیار پایین و غیر معقولی پیشنهاد می نمایند. نیاز به توضیح نیست که انجام این خدمات با هزینه های پایین و غیر منطقی جای تردید بسیاری دارد و در ازای آن یا تعهدی نسبت به پذیرفته شدن آن پایان نامه ندارند یا در حد مبلغ دریافتی شان تضمین می کنند. برعکس این قضیه هم صادق است یعنی برخی از موسسات متاسفانه اقدام به اعلام مبالغ بسیار بالا و نجومی بابت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی می نمایند، این موسسات  با برشمردن خدمات فاقد اهمیتشان، که اصطلاحاً یک آپشن محسوب نمی گردد سعی در بزرگ جلوه دادن کار خود و توجیه مبالغ بالا دارند. در موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام تمام خدمات مالی از صفر تا صد آن توسط کارشناسان مجموعه انجام می گردد و در صورت نیاز، انجام اصلاحات مربوط به قبل از جلسه دفاع یا بعد از جلسه دفاع و حتی نکاتی که به ذهن دانشجو برسد توسط مشاورین ما بررسی می گردد. در این موسسه با توجه به حجم کار مورد تقاضا، حتی بعضی از خدمات به صورت رایگان برای کاربران و دانشجویان انجام می شود.

بهترین مرکز نگارش پایان نامه مدیریت مالی

موسسه مطالعات مدیریت مالی را در قبال دانشجویان می توان بعنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه این رشته  دانست. محققین مجموعه ما پایان نامه را بر اساس نیاز دانشجو به نگارش در می آورند و این امر محقق نمی شود مگر اینکه در این زمینه از کارشناسان و متخصصان همان حوزه استفاده گردد. خوشبختانه ما در انجام پروژه های پایان نامه در هر رشته علی الخصوص رشته های مربوط به مدیریت مالی از فارغ التحصیلان برتر آن رشته که دارای سالها تجربه در این زمینه هستند استفاده می نماییم. در موسسه مطالعات مدیریت مالی تعداد زیادی از نویسندگانی فعالیت می نمایند که سال ها در حوزه رشته مدیریت مالی مشغول به نگارش بودند. ما در بین همکاران خود ویراستاران حرفه ای داریم که سال ها مشغول نگارش پایان نامه مدیریت مالی و پژوهش در این زمینه بوده اند. اعتماد به نفسی که همکاران ما در این موسسه  به دست آورده اند مرهون نظرات و انتقادات کاربران و دانشجویانی است که این پژوهشگاه  را انتخاب نموده اند. بنابراین دانشجویان بابت خدمات و هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی خود نباید دچار دغدغه فکری باشند.

چگونگی کاهش هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی

مواردی که در قیمت گذاری پایان نامه و در مواردی کاهش هزینه انجام پایان نامه موثر است عبارتند از: رشته، گرایش تحصیلی دانشجو، دانشگاهی محل تحصیل دانشجو، موضوع پایان نامه،  حجم و گستردگی موارد مطرح شده در پایان نامه، مقطع تحصیلی دانشجو، میزان ساعت های مشاوره و استفاده از نرم افزارها که برای انجام تحقیقات و ارائه پایان نامه نیاز است. هر چند ما تا حد امکان پایین ترین قیمت را برای دانشجویان در نظر میگیریم اما راه هایی نیز برای کاهش هزینه برای انجام پایان نامه وجود دارد.  مثلاً دانشجویان می توانند با بر عهده گرفتن بخشی از انجام پروژه که نیاز به تخصص کمتری دارد و این در صورتی محقق می شود که دانشجو بر اساس سواد و سوابق علمی خود توانایی انجام آن را داشته باشد، که با این شرط می توان هزینه ها را تا حدی کاهش داد. دانشجویان نباید بابت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی خود نگرانی باشند چرا که ما علاوه بر رعایت انصاف در قیمت گذاری خدمات، شرایط اقساطی برای انجام خدماتمان را نیز برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته ایم.

هزینه نوشتن پروپوزال

چنانچه تصمیم دارید تا نگارش پروپوزال خود را برون سپاری نمایید، بایستی از عواملی که در تعیین هزینه ها و قیمت گذاری آن موثر است با خبر باشید. هزینه نوشتن پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد از دکتری کمتر است. اما مسئله ای که لازم است دانشجویان به آن توجه نمایند، استفاده از محققینی است که از مهارت لازم برای این منظور برخوردار باشند. سپردن کار پایان نامه به افرادی و موسساتی که از تجربه لازم در این زمینه برخوردار نیستند، باعث اتلاف وقت، سردرگمی و گذاشتن  هزینه های اضافی بر دوش دانشجویان مدیریت مالی می شود. قیمت نگارش پروپوزال در موسسات مختلف با هم دیگر متفاوت است و این موضوع به میزان تخصص و تجربه آنها و کیفیت پروپزال که مورد تایید و جذب اساتید راهنما باشد، بستگی دارد . دانشجویان نباید به دنبال ارزان ترین قیمت و یا گرانترین قیمت در نگارش پروپزال باشند، چرا که هرکدام در جای خود اشکالاتی دارد. شما باید به دنبال موسساتی باشید که برای انجام نگارش پروپوزال شما تجربه و مهارت لازم را داشته باشند و در عین حال به شما قیمت های منطقی ارائه کنند. موسسه مطالعات مدیریت مالی جهت همکاری هرچه بیشتر با دانشجویان گرامی، ضمن قیمت گذاری عادلانه، امکان پرداخت اقساطی را نیز در انجام تمامی مراحل پایان نامه من جمله نگارش پروپزال  به آنها می دهد. پژوهشگران این مجموعه در ازای مبالغ پرداختی شما، حداکثر توان خود را در ارائه بهترین پایان نامه و پروپزال  به کار می گیرند. مدیریت مجموعه هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی و سایر خدمات مجموعه را به صورت کاملا منصفانه تعیین نموده است و دانشجویان در این باره به هیچ وجه نگران نباشند.

هزینه اصلاح پایان نامه های ناقص

علی رغم اینکه موسسه مطالعات مدیریت مالی از صفر تا صد پروژه های دانشجویان این رشته را انجام میدهد ولی در صورتیکه دانشجویی پروژه ای را به این مجموعه ارجاع نماید که قبلا توسط خود دانشجو یا سایر موسسات بدرستی انجام نشده باشد و نیازمند اصلاحات جزئی یا کلی باشد، کارشناسان متبحر این موسسه همکاری های لازم را در این حیطه انجام میدهند.
اینکه بگوییم هزینه دریافتی در انجام پایان نامه های ناقص چقدر است؟ نمیتوان برای همه پروژه ها یک قیمت یکسان تعیین نمود چرا که عوامل متعددی در این کار دخیل هستند. اینکه میزان تغییرات چقدر باشد؟، زمان دانشجو برای ارائه پایان نامه چقدر است؟، تغییرات در چه برهه ای از انجام پایان نامه باشد قبل از زمان دفاع یا اصلاحاتی که بعد از زمان دفاع باید اعمال شود و موارد دیگر که  در هزینه اصلاح پایان نامه ناقص تاثیر گذارند. با یک مثال این موضوع را بیشترآشکار می کنیم. اگر پایان نامه دانشجویی از طریق استاد راهنما نیاز به اصلاحاتی داشته باشد و زمان اندکی برای اصلاحات و ارائه پایان نامه در اختیار داشته باشد بایستی محققین این موسسه زمان بیشتری را مصروف پروژه، حتی در زمان استراحتشان نمایند که این امر موجب افزایش هزینه ها میشود.

هزینه انجام رساله دکتری مدیریت مالی

هزینه انجام رساله دکتری مدیریت مالی بسته به موضوع انتخابی و گستردگی سطح تحقیقاتی آن تعیین می شود. رشته و نوع گرایش در تعیین قیمت رساله دکتری، عامل بعدی می باشد. دسترسی به اطلاعات جهت نوشتن پروپوزال ممکن است در برخی از گرایش ها آسان تر و در برخی دیگر دشوار تر باشد. نقش دانشگاه‌ها نیز در تعیین قیمت کاملاً آشکار است. دانشگاه ها با درجات علمی مختلف پذیرای رساله دکتری در سطوح مورد انتظار شان هستند. این مطلب کاملا گویاست و نیاز به توضیح بیشتری ندارد.

سوابق موسسه مطالعات مدیریت مالی در نگارش پایان نامه های دانشگاهی

طی سالیان طولانی محققین و کارشناسان این موسسه در نگارش پایان نامه های دانشگاهی برآن بوده اند تا سوابق روشن و درخشانی از این موسسه در اذهان دانشجویان و کاربران خود ایجاد نمایند. خوشبختانه تلاش آنها بی ثمر نبوده و این موسسه دارای رتبه بندی بالا در حوزه انجام پایان نامه های دانشگاهی می باشد. هرچند تشخیص درست از نادرست در شرایطی که تعداد زیادی از موسسات ادعای ارائه برترین خدمات را در این زمینه دارند، ممکن است سخت باشد ولی متقاضیان محترم می توانند با توجه به نظرات کاربران و دانشجویانی که تاکنون از خدمات مختلف این مجموعه در امر پایان نامه های دانشگاهی استفاده نموده اند به حقیقت موضوع پی ببرند. مدیریت این مجموعه  از بابت هزینه انجام پایان نامه مدیریت مالی و تمامی پایان نامه های رشته های مدیریتی این اطمینان را به دانشجویان می دهد که نهایت همکاری را با آنها داشته باشد.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه مطالعات مدیریت مالی

در موسسه مطالعات مدیریت مالی حداکثر تلاش صورت می گیرد تا وقت ارزشمند دانشجویان و کاربران به هیچ وجه تلف نگردد و پاسخ آنها در مواقع لازم به سرعت و با دقت داده شود. ما در این مرکز تمامی درخواست های دریافتی برای انجام پایان نامه ها را در زمان تعیین شده به صورت کاملا متعهدانه به دانشجویان تحویل می نماییم. طبق نظراتی که بصورت مرتب از دانشجویانی که تاکنون از خدمات ما استفاده کرده‌اند، دریافت کرده ایم، مشخص شده است که توانسته ایم  رضایت شان را  به نحو مناسبی جلب نماییم. کارشناسان و محققین این مجموعه تا کنون تمامی نقطه نظرات کاربران را سرلوحه کارشان قرار داده اند و تا همواره بهترین مرکز ارائه کننده خدمات مرتبط با پایان نامه باشند. این بار نیز مانند همیشه از تمامی کاربران و دانشجویانی که از خدمات این موسسه استفاده نموده اند درخواست می نماییم نسبت به ثبت نظرات خود در بخش ثبت نظرات کاربران اقدام نمایند و ما را بیش از پیش در انجام رسالت خود که ارائه بهترین خدمات به قشر دانشجویان است یاری رسانند.

با سلام خدمت دوستان عزیز در موسسه مطالعات مدیریت مالی؛ من مولا محمدی هستم و خواستم از خدمات خوب، دلسوزانه و تخصصی شما که درجهت انجام پایان نامه ام ارائه کردید تشکر کنم امیدوارم درتمامی عرصه های کاریتان موفق باشید.

نرگس مولامحمدی, دانشگاه شهید بهشتی

کار پروپوزال من به موقع و با کیفیت خوبی انجام شد از زحماتتون تشکر می کنم علی الخصوص آقای دکتر روهنده

فاطمه سحرخیز, دانشگاه آزاد تهران شمال

شاید قیمت خدماتتون نسبت به موسسات دیگه پایین تر نباشه اما کیفیت خدماتتون واقعا متفاوت و عالی بود علی الخصوص پشتیبانی تون ممتونم

احمد فتح الله زاده, دانشگاه آزاد گلپایگان

ایکاش برای دانشجویان نخبه یا ممتاز هم امتیازات ویژه ای مثل تخفیف یا … در نظر می گرفتید به نظرم این مساله به اعتبار موسسه تون کمک می کنه

ابراهیم توکلی, دانشگاه علامه

کار من با یک هفته تاخیر تحویل داده شد ولی کیفیتش خیلی خوب و استادم راضی بود. بهرحال ممنون از خدماتتون و ببخشید اگر استرسم رو به شما منتقل کردم

یاسمین توکلی, دانشگاه زنجان

عذرخواهی می کنم؛ من تعریف موسسه شما رو زیاد در دانشگاهمون شنیدم میخواستم بدونم ایا غیر حضوری هم میشه کارم رو سفارش بدم یا اینکه حتما باید حضوری بیایم

پارسا پایدار, دانشگاه یاسوج

کار من رو پارسال انجام داده بودین و به موقع هم از پایان نامه م دفاع کردم تا الان هم 7 نفر از دوستانم رو بهتون معرفی کردم و امیدارم بتونم زحمات شما رو جبران کنم با تشکر بابک مقدم

بابک مقدم, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پایان نامه کارشناسی ارشد من سال 1396 با کمک موسسه مطالعات مدیریت مالی انجام شد اما برای مقطع دکتری میخواستم برام در رشته مدیریت آموزشی رساله بنویسید که قبول نکردید. چه اشکالی داره در شاخه های دیگه هم پروژه بگیرید؟!! چهارتا استاد توی رشته های دیگه هم استخدام کنید دیگه

غزاله صادقی, دانشگاه شیراز

کیفیت خدمات و پشتیبانی عالی عالی، قیمت خدمات متوسط!!

پدرام یاحسینی, دانشگاه تبریز

چرا توی اصفهان که اینهمه دانشجوی مدیریت مالی داره شعبه نمی زنید؟ همیشه که نباید خدمات خوب فقط مال تهرانیها باشه

ساناز نجف آبادی, دانشگاه اصفهان

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من با موفقیت تصویب شد لطفا فصلهای پایان نامه ام رو شروع کنید ممنون

محمد عباسزاده, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر محمدی که زحمت پایان نامه من رو کشیدن تشکر کنم و اگر امکانش هست برای قدردانی حضوری خدمت برسم

زینب جراح, دانشگاه علامه

پاسخگویی و پشتیبانی تون خیلی مودبانه و محترمانه بود البته من فقط سوال داشتم و قصد سپردن کارم رو نداشتم بازم ممنون

شیوا شایسته نعیم آباد, دانشگاه آزاد اصفهان

لطفا برای دانشجویانی که پایان نامه ارشدشون رو شما انجام دادین برای مقطع دکتری تخفیف قائل بشید باید یک فرقی بین دانشجویی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده با دانشجویی که تازه مراجعه می کنه باشه دیگه.

فاطمه کریمپور, دانشگاه آزاد بناب

خیلی استرس کارم رو داشتم و خیلی خوشحالم که با موسسه شما آشنا شدم امیدوارم بتونم بدون مشکل از پایاننامه ام دفاع کنم

زهرا پاشایی, دانشگاه شهید چمران